Nie mogę odinstalować dwóch dodatków w Firefoxie 3.0.8

Te dodatki to: Java Quick Starter 1.0 i RealPlayer Browser Record Plugin 1.0… Inne dodatki się odinstalowują tylko te dwa nie CO MAM ROBIĆ??? POMOCY ![-o<

A jaki pojawia się komunikat podczas odinstalowywania?

Można je tylko włączyć i wyłączyć… :frowning: :frowning:

Zerknij do C:\Documents and Settings\nazwa_usera\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxx.default\extensions

i usuń co zbędne. Każde rozszerzenie to jeden katalog z nazwą rozszerzenia. Powinieneś dojść do właściwego folderu

Domyślnie wyświetlanie tych folderów jest wyłączone. Musisz w opcjach folderów włączyć pokazywanie plików i folderów ukrytych

Bo to są dodatki dodawane przez inne programy zainstalowane w systemie, Java Plugin przez Javę, a RealPlayer Browser Record Plugin przez RealPlayer’a. Te wtyczki znikną dopiero jak odinstalujesz te programy.

Javy raczej nie odinstalujesz, bo bez niej nie uruchomisz, np. Youtube’a.

Usługę Java Quick Starter możesz wyłączyć TAK

:lol:

Wszyscy bzdury piszecie :smiley:

Jesli chcesz pozbyć sie tych pluginów to skasuj pliki w folderach Browser danych programów. =P~

Dzięki ybu Jeszcze nie zrestartowałem systemu, ale dodatek zniknął…

A co do RealPLayera to jest tylko możliwość odinstalowania go, żeby ten dodatek zniknął, nie ma innego sposobu???

MarS nie mogę znaleźć nigdzie dodatku RealPlayer’a :frowning: :frowning: :frowning:

Nie mogę nigdzie znaleźć w folderze mozilli firefox folderu “Browser” :frowning:

a szukałeś w folderze Browser w c:\program files\real player\browser albo plugins. Jak tam nie ma to

w D:\Program files\Mozilla Firefox\plugins\ i tam masz opis poszczególnych plików. Skasuj z opisem RealPlayer

Wszedłem tu: C:\Program Files\Real\RealPlayer\plugins i są cztery z opisem RealPlayer (podam nazwy): rjrmapln.dll rjmp3pln.dll mpazip.dll MPAMedia.dll Mam wszystkie te skasować??? Czy może to nie to??? :? :frowning: Mają opisy realplayer i dalej coś jeszzcze np. w jednym jest “Database Component” I co mam teraz zrobić? :frowning: :frowning:

#-o Skasuj najwyżej przeinstalujesz RealPlayer #-o :^o

I skasuj te:

nprpjplug.dll

nppl3260.dll

z C:\Program files\Mozilla Firefox\plugins\

Co ma Java do Youtube? Chyba bardziej flash tam jest potrzebny. Bez Javy nie wejdziesz np. na większość czatów

master_zonk6 nie mam takich plików :frowning: :frowning:

Widziałeś kiedyś komunikat w Youtube, mówiący że nie możesz odtworzyć filmiku?

PS. Gdy chciałem otworzyć film pod Linuksem bez Javy, ale z Flashem, to ten komunikat też się pojawiał.

WIdziałem… :? Ale o co Ci chodzi??? :shock:

Nie ośmieszaj się. Zanim coś napiszesz to sprawdź o czym piszesz. Co ma Java do JavaScript? (oprócz częściowo podobnej nazwy)??

Nawet przeczytać nie umiesz ze zrozumieniem co jest w komunikacie na tej stronie, którą podałeś.

Java NIE JEST potrzebna do odtwarzania film w na YouTube.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Java

http://pl.wikipedia.org/wiki/Javascript

Dodane 14.04.2009 (Wt) 15:09

Gość nie umie nawet cytować i udaje specjalistę.

Sorry, ale nie jestem żadnym specjalistą i tak w ogóle to wy się nie kłóćcie, bo ja mam problem :frowning:

To nie o Tobie pisałem jako o “specjaliście”

W czym przeszkadzają Ci te dodatki w Firefoxie, że je chcesz odinstalować?

:gazeta:

#-o No faktycznie, moja wpadką z tą Javą. #-o :oops:

Dlaczego Netscape dał taką akurat nazwę temu językowi :evil:

Chce odinstalować, bo internet mi źle chodzi przez to… :frowning: :frowning: