Nie mogę odinstalować Microsoft Office Professional 2010 plus

Witam,

Program Microsoft Office Professional 2010 Plus nie działa. Od jakiegoś czasu nie instalują się aktualizacje. Nie mogę go także w żaden sposób odinstalować. Próbowałam z poziomu Programy i funkcje, także za pomocą narzędzi ze strony Microsoftu.

Bardzo proszę o pomoc.

Odinstaluj w trybie awaryjnym.

Też nie mogę odinstalować w trybie awaryjnym. Wyskakuje mi komunikat, że aplikacje jest w innym języku obsługiwana. A była to wersja w j. polskim. Nie mam płyty, żeby to naprawić. Jak można jeszcze inaczej odinstalować?

Tu masz opis. Na górze strony masz dla trzech różnych systemów “Microsoft Fix it tool”, który wykona te czynności za Ciebie:

https://support.office.com/en-us/article/Uninstall-or-remove-Office-2010-90635a1d-aec8-4653-b358-67e1b766fc4d

To też nie pomogło. Skrypt nie został przetworzony.

Uruchamiasz jako adminsitrator? Jakieś programy antywirusowe w tle? Podaj więcej informacji.

tak, uruchamiam jako administrator. Mam włączonego  Microsoft Security Esentials. W czasie tworzenia skryptu w  Fixit  komputer uruchamia się ponownie.

Ja obstawiam, że to coś poważniejszego w OS. Wrzuć logi do działu bezpieczeństwa, może jakieś robactwo.

Witam,

udało mi się w końcu odinstalować. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

Wypada napisać co było problemem i jak rozwiązałeś to.