Nie mogę odinstalować Microsoft Office Professional 2010 plus

(Bhppoczta) #1

Witam,

Program Microsoft Office Professional 2010 Plus nie działa. Od jakiegoś czasu nie instalują się aktualizacje. Nie mogę go także w żaden sposób odinstalować. Próbowałam z poziomu Programy i funkcje, także za pomocą narzędzi ze strony Microsoftu.

Bardzo proszę o pomoc.

(Bogdan_G) #2

Odinstaluj w trybie awaryjnym.

(Bhppoczta) #3

Też nie mogę odinstalować w trybie awaryjnym. Wyskakuje mi komunikat, że aplikacje jest w innym języku obsługiwana. A była to wersja w j. polskim. Nie mam płyty, żeby to naprawić. Jak można jeszcze inaczej odinstalować?

(bachus) #4

Tu masz opis. Na górze strony masz dla trzech różnych systemów “Microsoft Fix it tool”, który wykona te czynności za Ciebie:

https://support.office.com/en-us/article/Uninstall-or-remove-Office-2010-90635a1d-aec8-4653-b358-67e1b766fc4d

(Bhppoczta) #5

To też nie pomogło. Skrypt nie został przetworzony.

(bachus) #6

Uruchamiasz jako adminsitrator? Jakieś programy antywirusowe w tle? Podaj więcej informacji.

(Bhppoczta) #7

tak, uruchamiam jako administrator. Mam włączonego  Microsoft Security Esentials. W czasie tworzenia skryptu w  Fixit  komputer uruchamia się ponownie.

(bachus) #8

Ja obstawiam, że to coś poważniejszego w OS. Wrzuć logi do działu bezpieczeństwa, może jakieś robactwo.

(Bhppoczta) #9

Witam,

udało mi się w końcu odinstalować. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

(bachus) #10

Wypada napisać co było problemem i jak rozwiązałeś to.