Nie mogę odinstalować mks_vir

Witam,

Chyba 2 miesiące temu zainstalowałem mks_vir, był w gazecie. Po czym chyba w tym samym dniu go usunęłem. Teraz Prawdopodobnie blokuje mi np. Steam’a, ale w Menadżerze zadań go nie ma, a jak chcę usunąć go to mam komunikat, że jest uzywany. W programie Your Uninstaller (2008 PRO) też go nie mam na liście. Także w msconfig widze że nie uruchamia się ze startem systemu. Jednak w Centrum zabezpieczeń czytam że zapora jest włączona - zapora mks_vir i antywirus jest włączony - mks_vir.

Proszę o pomoc, dziękuję

@Valuable1 mam dal Ciebie kilka podpowiedzi :

Można użyć CCleaner ,Odkurzacz itp. programy.

Sprawdzamy czy katalog związany programem został usunięty ze ścieżki : C: Program FilesCommon Files … (np. ‘Agnitum Shared’ gdy chodzi o Outpot PF),

  • czyścimy teraz rejestr , np. programem : jv16 lub podobnymi (CCleaner ma też opcję czyszczenia rejestru )

Jeżeli to nic nie pomoże to wykonaj jak niżej:

Czyszczenie rejestru : Wpisz w polu uruchom > regedit > następnie otwórz zakładkę HKEY_LOCAL_MACHINE, następnie zakładkę SOFTWARE, odnajdź tam wpis i usuń go z rejestru, lub uruchom > regedit > ctrl+f (Znajdź) > wpisz nazwę pliku jakichcesz usunąć > potem F3 (znajdź następny)

-Po wyczyszczeniu rejestru ponownie uruchamiamy system, :o

Zrobiłem wszystko, usunęłem wszystkie wpisy w rejestrze. Wyczyściłem rejestr. Ale nadal w Centrum Zabezpieczeń Windows, jest napisane, żę zapora chroni i antivirus jest włączony.

To może być fałszywy alarm. Po prostu wyłącz Centrum Zabezpieczeń Windows. Ja w ogóle nie mam włączonego centru bo mam swoje zabezpieczenia są pewniejsze i nie wyskakuje komunikat z Centrum, że mam ub nie mam zabezpieczeń- i tyle :slight_smile:

Niemożliwe, komputer już by Ci się nie uruchomił.

A tak na poważnie, to daj log z HijackThis on powinien pokazać szczątki MKS.