Nie moge odinstalować MS Server 2008 R2 zlaptopa

Witam przy okazji proby zapoznania ie z programem dot. faktur pojawiła sie możliwość zainstalowania w/w z ktorym jest połaczony ten ze program. Po odinstalowaniu probowałem też go usunąć ale czego bym nie chciał użyćdo tego setup tegoż serweru wywala mi komunikat o za długiej nazwie i wszystko bierze w łeb. Pomoże ktoś?

napisz moze jeszcze raz i troche bardziej logicznie o co chodzi ?, ms server 2008 R2 jest systemem operacyjnym i zeby go zmienic,to trzeba sformatowac partycje z tym systemem i zainstalowac nowy

ok! na siódemce mam w progamach zainstalowany ten ze jak ja sobie mysle serwer bla bla bla , widze myle ie ze to jakis program aplikacja ewentualnie. na co mi to jak tego programu do fakturek nie bede uzywal i usunalem go. zostaly mi pozostalosci w postaci w/w serwer 2008 R2 , usunałem wszystko procz tegoz glownego serweru, bo mialem sp 1 ktora w update mi pzyszla. :expressionless: TAK TO JEST JAK BEZ POJECIA SIE JEST A SCIAGA SIE COS TAKIEGO HAHAHA

Dodane 11.03.2012 (N) 14:34

:slight_smile: :wink: :expressionless: :x

Dodane 11.03.2012 (N) 14:36

CHWILUNIA CZYŻBYM W SYSTEMIE OPERACYJNYM ZAINSTALOWAL DRUGI??? #-o :o

Dodane 11.03.2012 (N) 14:41

ZAPOMNIALEM DODAC W/W SERWER MAM PELNA NAZWE SQL SERWER 2008 R2 RTM

najlepiej format i instalacja od początku systemu i tyle

nie masz w systemie drugiego systemu,tylko nie bardzo rozrozniasz pojecia, “MS server 2008 R2” to system operacyjny, a “MS SQL server 2008 R2” to jest server bazy danych,sprawdz w menedzerze zadan czy czasem dalej nie jest uruchomiony,moze cos go blokuje,na internecie znalazlem ze czasem pomaga ponowna instalacja i dopiero usuniecie go,moze jeszcze sprawdz wedlug tego http://support.microsoft.com/kb/955499 tam pisze jak odinstalowac