Nie mogę odinstalować programów

Witam.

Mam problem z odinstalowaniem niektórych programów i gier (nero 7 i nfs carbon). Wyskakuje okno, że brakuje jakiegoś pliku i mam niby zainstalować je ponownie. Problem w tym, że nie posiadam płyt instalacyjnych. Ponoć można to zrobić programem do czyszczenia, lecz mój CCleaner v.1.41.544 nie radzi sobie z takim problemem. Może znacie jakiś program co to usunie bez problemów bo mam ok 7 GB w plecy przez to…

Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam.

Matek.

Może jv16 Power Tools - ma opcje “Wyszukaj w rejestrze” i “Menadżer oprogramowania” , albo ręcznie wyszukaj w regedit

Ja kiedyś nie mogłem ponownie zainstalować GII przez zachowany wpis w rejestrze (gra figurowała jakby była zainstalowana) zrobiłem kopie zapasową rejestru i usuwałem po kolei każdy wpis i sprawdzałem aż w końcu usunąłem poprawny. Tak jak kolega wspomniał w jv16 Power Tools jest ciekawa opcja Menadżer oprogramowania należy jednak uważać, żeby nie usunąć czegoś potrzebnego (nie radze robić kopii zapasowej skoro jest to aż 7Gb bo nic nie wskurasz tą kopią (zajmie sporo miejsca na dysku).

Bez skutku… :frowning: Możliwe, że za małą mam wiedzę w tym zakresie.

Opisz problem bardziej szczegółowo (może jakiś scren) , jakie masz komunikaty podczes install/uinstall

  • poprostu podaj więcej informacji

Spróbuj może Revo uninstaller http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2350&Revo+Uninstaller+1.42. Ja usuwam nim “padnięte” programy i całkiem nieźle działa, ale trzeba się pilnować tj. usuwać tylko te rzeczy o których się wie na 100% że można :smiley:

Dotyczy to głównie modułu czyszczącego rejestr.

Dzięki za pomoc!! Revo uninstaler mi pomógł. Szybko i sprawnie to poszło. Jeszcze raz dziękuję wszyskim za rady!! Pozdrawiam “Dobroprogramiczów” :slight_smile: