Nie mogę odinstalować sterowników od karty graficznej!

Więc tak odinstalowuje stery od karty wszystko jest dobrze uruchamiam ponownie kompa i tak kreator znajdowania sprzętu wykrył urządzenie zgodne z vga potem jest że wykrył kartę a na końcu gaśnie monitor chwila ciszy i pulpit pokazuje sie rozdzielczość jest 800na 600 a to oznacza że stery zainstalowały sie same a jak to nie wiem a na dodatek te stare i nic nie mogę zrobić żeby zainstalować nowe bo ciągle mam tak samo!ciągle instalują mi sie stare stery do karty i przez to nie mogę zainstalować nowych co zrobić.

peter5230 , masz jakieś wykrzykniki w Menedżerze urządzeń?? Bardzo wątpię, żeby system zainstalował skądś sterowniki od karty graficznej jeśli nie ma do tego źródła (chociażby CD). Jaką masz kartę graficzną??

myślisz że jestem taki tępy stery mam na kompie

no tak ale komputer instaluje mi stery stare które już odinstalowałem bez mojej zgody nie wiem jak

ja tak wcale nie myślę, poza tym nie wyżywaj się na kimś chcącym Ci pomóc. Pytam po raz kolejny:

na co ci karta stary rep ge force fx 5200

chociażby po to, aby dać link do sterowników, chyba, ze masz tą samą wersję.

http://www.softwarepatch.com/utilities/ … -5200.html

Odinstaluj, przeczyść rejestr chociażby CCleanerem i zainstaluj te, które są w linku powyżej.

buhahahahahahahahahahahahahahaah takie stery ja mam nowe rok ten co mamy takich starych to mi nawet nie dali przy kupnie kompa no ale bez obrazy

A i ja ściągam z strony producenta

ale rejestr przeczyszczę chociaż za to dzięki

Wiesz co, niech Ci ktoś inny pomaga, bo ręce opadają.

peter5230 Zapoznaj sie lepiej z regulaminem forum :confused:

Co do tematu; sterowniki mogą się same zainstalować - do niektórych kart Windows je ma. Ale proces instalacji właściwych sterowników (tych pobranych przez Ciebie) powinien przebiegać bez najmniejszych problemów.

Ale skąd wiesz że powraca do starych sterowników ? Po instalacji nowych sterowników trzeba od nowa ustawić rozdzielczość itp. A aktualna wersja powinna się wyświetlać w Menadżerze urządzeń i rozwijając zakładkę karty graficzne.

Aby dostać się do menedżera urządzeń klik PPM na Mój komputer->Sprzęt->Menedżer urządzeń

lub

Klawisz “znaczek Windowsa”+Pause/Break->Sprzęt->Menedżer urządzeń.

wszystko co mi powiedziałaś to wiem

Skąd wiem że sterowniki są te stare choćby stąd ze sprawdzam w menadżerze sąciągle z tego samego roku czyli z 2006 a ja mam z 2008