Nie mogę odistalować Hamachi

witam mam taki problem jak w tytule, a polega on na tym że przy każdej próbie odinstalowania Hamachi wywala mi takie okienko jak na zdjęciu. Programu nie ma na liście programów w: panel sterowania/usuń program lecz ciągle jest on zainstalowany. Proszę o pomoc

post-183565-0-21236600-1388348648_thumb.

Sprawdź usługi i trzeba wyłączyć hamachi, Wyłączyć w autostarcie i zrobić restart. Odznacz w opcjach folderów ukrywanie ukrytych plików i folderów, oraz ukrywanie rozszerzeń. Zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Pobierz portable odkurzacz 12.6.09 wybierz z tej listy. http://www.franmo.pl/v2/archiwa/ z 17-Mar-2011. Na instalkę najedź kursorem i z prawokliku wybierz Wlaściwości i W okienku u góry wyświetla się nazwa. Klika się na końcu tej nazwy odk12.6.0.9portable.exe.deprecated i usuwa ostatni wyraz z poprzedzającą go kropką. Pozostanie odk12.6.0.9portable.exe Potem niżej jest odblokuj, jeszcze niżej dać OK i tyle. Zastosować.

Z prawego przycisku myszy wybrać wypakuj do odkurzacz 12.6 itd Wypakuje się folder odk12.6.0.9portable. Otwiera się go. W nic się nie klika, tylko następnie otwiera folder App. Tam dopiero z kolei otwiera się folder Odkurzacz. Najeżdża się na odk_uzp.exe i klika PPM, wybiera przypnij do menu start. Gdy się chce korzystać z menadżera rejestru i modułu porzuconych folderów, czyli odk_mr.exe i odk_mpf.exe - to też można sobie przypiąć z prawokliku do menu start.

Z niczego więcej nie wolno korzystać, ani uruchamiać skanowania, bo to już może wyrządzić szkodę w komputerze, gdyż od dawna do tego nie ma aktualizacji bazy.

Teraz robisz tak - menu start i otwierasz odk_uzp.exe czyli usuwanie zablokowanych plików i okno programu przesuwasz w prawo.

Wyszukujesz w wyszukiwarce wszystko hamachi i myszą przesuwasz wszystko hamachi do górnego okna modułu odkurzacza, czyli foldery, pliki exe dll i wszystkie.

Zamykasz wyszukiwanie i dajesz na usuń. Potwierdzisz użycie rozszerzenia i usuwanie.

Zrobisz amen temu hamachi. Tylko będziesz podziwiać wyrejestrowanie bibliotek, usuwanie plików, wpisów itd. Setki usuwania będzie tylko śmigać na dolnym panelu. Po skończeniu program poprosi o restart. Program robi kopie przywracania tego, co usunie.

Pozostanie tylko potem pousuwać resztki hamachi, ale do tego najlepszy regseeker http://portable.info.pl/regseeker-portable/ Ma wyszukiwarkę w rejestrze, ale po zaznaczeniu wyszukaj pliki, znajdzie Ci wszystko, na dole będzie opcja zaznacz wszystko i akcja Usuń zaznaczone. Znowu skorzystasz  z wyszukania w rejestrze, ale tym razem odznaczysz wyszukiwanie plikow i wpiszesz hamachi, to znajdzie Ci wszystkie wpisy hamachi w rejestrze. Znowu zaznacz wszystko i akcja usuń. Program robi kopie bezpieczeństwa tego, co usunie.

Nie pomyl i dokładnie trzymaj się tekstu.

mam problem na etapie

ponieważ gdy klikam na niego PPM to nie mam opcji wypakowania (jak na zdjęciu), próbowałem zrobić do rar i wtedy wypakować ale w archiwum była tylko instalka. 

post-183565-0-59294400-1388425650_thumb.

Nigdy nie miałem problemu w wypakowaniem tej instalki, a robiłem to tym nieinstalacyjnym programem, który raz, że wszystko wypakowuje, a dwa, to jest wydajniejszy od winrar. http://portable.info.pl/7-zip-portable/ i ma tak u mnie, wypakowuje do folderu w ktorym znajdziesz podany folder i instalator. Pomijasz instalator, otwierasz folder. 7z przyda Ci się bardziej, niż winrar, który jest ciężki, zajmuje tylko RAM i CPU, a ten portable integruje się z menu kontekstowym i zapakujesz szybciej, i nawet wyślesz plik wykonywalny gmailem. http://prntscr.com/2f6ugl

zainstalowałem 7zipa z linka który podałeś, odinstalowałem winrara lecz nadal nie mam opcji “wypakuj” (jak na zdjęciu) czy mógłbyś podesłać linka do wypakowanego folderu?

post-183565-0-39070800-1388432360_thumb.

Czekaj. W narzędzia - opcjach tego programu masz zaznaczone tak? http://prntscr.com/2f7jup

tak, dokładnie tak samo

post-183565-0-78918900-1388437226_thumb.

Powinieneś po restarcie mieć już te opcje w menu kontekstowym. Mogę Ci wysłać wypakowany, ale folderu nie da się, muszę go zapakować do wysłania na hosting. Powinieneś skorzystać z panelu 7zip. Tam na końcu paska jest wybór, klikasz na C, czy D, gdzie jest ten odkurzacz do wypakowania, klikasz na niego prawym przyciskiem myszy i wybierasz wypakuj do odkurzacz portable.

Instalki Odkurzacza Portable nie trzeba rozpakowywać, wystarczy że się ją uruchomi i wybierze lokalizację jej wypakowania (standardowow to C:, ale możesz wybrać że chcesz to wypakować gdzie indziej).

a przy hamachi skorzystaj z tego narzędzia: http://support.microsoft.com/mats/Program_Install_and_Uninstall/pl

Dziękuję bardzo za pomoc hamachi jest już tylko złym wspomnieniem :smiley:

post-183565-0-76240500-1388441449_thumb.

a w jakiej są lokalizacji?

na dysku C, tak po prostu na C bez żadnego folderu itp.