Nie mogę odpalić zadnego pliku .exe

Podany przez Ciebie link nie działa, spróbuj go ponowić.

Plik Reg nie działa ponieważ brakuje nagłówka:
Windows Registry Editor Version 5.00

Jaki program domyślnie otwiera pliki .exe?

Na to chwile znalazłem wątek z podobnym problemem do tego twojego, zerknij sobie.

Moment. Zrestartowalem pc. Gdy juz mial sie pojawic napis zapraszamy zrobil sie black screen, a wiec jeszcze raz zresetowalem. Wlaczylo się przywracanie systemu, ponieważ system wykrył problem. Po 20 minutach czekania pc uruchomil sie normalnie, sprawdzilem pliki .exe. okazuje się ze dzialaja tak jak poprzednio, czyli punkcie wyjsciowym tematu “nie wszystkie pliki .exe się włączają”, a poza tym większość plików z tym rozszezeniem nie odzyskalo swoich ikon.

Na pulpicie i pasku to nie są pliki exe tylko LNK
Chyba, że sprawdzałeś bezpośrednio pliki exe w Program Files

Sprawdzałem w program files i są z rozszerzeniem .exe jednak nie pokoi mnie fakt że ikony nadal nie są takie jak wcześniej. Gdy wyłączyłem pewną aplikacje z pełnego ekranu to przez dosłownie sekunde pliki odzyskały swoje ikonki. Druga sprawa to czemu aplikacja photoshop ktora wlasnie nie chce mi sie wlaczyc ma swoją ikone, a te które dzialaly poprawnie ich nie mają?

Ewentualnie, jak chcesz to możesz przywrócić wszystkie skojarzenia plików i programów do tej konfiguracji z chwili zainstalowania Windowsa według tego.

Utwórz plik FIX.REG podany w linku poniżej. Post #2:
https://www.fixitpc.pl/topic/7158-blad-uruchamiania-z-ikon/#entry53854
Kliknij prawym na pliku FIX.REG i wybierz Scal.

1 polubienie

Dobra zrobilem wszystko co trzeba teraz tylko prosze poczekac az wroce z miasta i zdam raport czy wszystko zostalo naprawione

tak to wyglada, a wkleilem wszystko tak jak trzeba

A może Ty masz dysk uszkodzony - wklej tu cały smart dysku.

Czasem tak bywa że część się nie udaje zaimportować - np. nie używam fix regów dla rozszerzeń z hotfix.pl a forów Brinka (Vista Forums, Eight Forums, Seven Forums, Ten Forums).

Jak mam to zrobic?

Fix regi z fixitpc na pewno są prawidłowe.

MHDD i wklej zdjęcie z funkcji F8.

http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

Może i pamięć trzeba przetestować memtest86 - dwa pełne przebiegi i ma być zero błędów.

Moze to być wirus. Dlaczego tak sądzę? Ponieważ mialem avasta wykupionego na 1 rok ale mniejsza, chodzi mi o to ze nie dawno avast zaczal wykrywac zagrozenia w tych plikach i nie moglem ich włączać, wiec pożegnałem sie z nim i przezucilem sie na Malwarebytes. Co mi to dalo? Po głębokim skanie Odzyskalem na pewnien czas mozliwosc wchodzenia w te wczesniej “zablokowane” aplikacje i ponownie znow nie moglem z nich korzystac. Męcząc sie z explorerem pobralem znow mozille i dzialala mi do czasu az nie zrestartowalem komputera i tak az do teraz

Ale nie mam jak tego pobrać bo teraz zadna wyszukiwarka nie chce sie wlaczyc. Aktualnie korzystam z telefonu

Nie masz rodziny…przyjaciół…mieszkach na bezludnej wyspie… myśl!!!