Nie mogę Odtwarzać filmików na Youtube!

(Jaceknowak35) #1

{Jeśli w złym miejscu proszę o przeniesienie} od pewnego czasu gdy wchodzę na youtube, połowa filmików nie wyświetla się a gdy na siłę wejdę po linku to jest napisane "

Ten film wideo jest niedostępny, gdy tryb bezpieczny jest włączony. Aby go wyświetlić, musisz wyłączyć tryb bezpieczny.

" No to wyłączam tryb bezpieczny (chociaż go wogóle nie włączałem nigdy) i zatwierdzam. Strona się reloaduje i to samo i patrze na dół tryb bezpieczny włączony, wyłączałem go z 10 razy, a on i tak się włącza. Czasami filmik się włączy ale tylko czasami może po 20 razach wylaczania. Przez to nie mogę oglądać filmików ,(Na innych urządzeniach zalogowanych na to samo , problem nie występuje)

(system) #2

Jaką przeglądarka i system?

Pozdrawiam,

SebaKomp

(Jaceknowak35) #3

Google Chrome Windows 10 Technical Preview Build 10130

(system) #4

Ekchem, “Windows 10 Technical Preview Build 10130” - “System do testów nie jest przeznaczony do codziennego użytkowania. Powinien być zainstalowany na maszynie wirtualnej lub na komputerze nie przeznaczonym do codziennego użytkowania.” Cyt. Microsoft

Pozdrawiam,

SebaKomp

(Jaceknowak35) #5

tak, tak wiem ;\ ale moja siódemka wyzionęła ducha a płytkę miałęm od przyjaciela który jest na wakacjach(10 miała być na drugiej partycji)

(system) #6

A masz klucz od Wingrozy Siedem? Póki masz dziesiątkę unstable nie mogę ci pomóc.

Pozdrawiam,

SebaKomp

(Jaceknowak35) #7

no cóż nie mam klucza ale w takim razie to obejdzie się bez YT Temat do zamknięcia!

(system) #8

No to może po prostu poczekaj, aż dostaniesz aktualizację do RTM. Wtedy będzie za darmo, ale będziesz musiał testować aktualizacje do tego systemu, ale problem z YT prawdopodobnie ustąpi. EOT

Pozdrawiam,

SebaKomp