Nie mogę odtwarzać filmów na stronach: wgrane.pl, wiocha.pl itp

Witam, nie mogę oglądać filmów na portalach takich jak wgrane.pl czy wiocha.pl. Wszystko inne działa YT ok czy tvn player. Instalowałem już z 10 razy flash i nic, opere też i nic nie pomaga. Jest też problem po pewnym czasie jak ogląda się film np ze strony zalukaj to nie można go wziąć na pełny ekran myślę że to też ma związek z tym, że na innych stronach filmy w ogóle się nie włączają, klikam play i nic, cisza. Ktoś zna rozwiązanie?? 

A jak inne przeglądarki?

tylko na chrome działa na żadnej innej nie.

W tym przypadku Chrome ma inaczej wbudowaną obsługę H264. Na najnowszym Firefoxie problem

Na wgrane, to trzeba wyłączyć blokowanie reklam, potem i uruchomić film. Powinno zadziałać.

Ja zapytam o system, bo XP, to w wielu przypadkach niewspierany system i po przejściu na html5 - nie wszędzie to działa. Flash też nie i tyle.

001086.jpg

Będzie czarne okno video, ale video download helper znajdzie film i pobierze. Można odtworzyć w playerze na dysku.

001085.jpg

 

system xp mam. A jak wyłączyć to blokowanie reklam?? 

Klika się w ikonę rozszerzeni do blokowania reklam i wybiera zatrzymanie blokowania reklam na stronie w Firefox.

nie mam żadnego dodatku niedotyczącego blokowania reklam. 

zauważyłem że nawet zwiastunów na filmweb. pl nie moge odtworzyć. ktoś zna przyczynę??

Może to zaznaczone ustawienia w FF opcje, bezpieczeństwo - tam jest u góry dwa razy Blokuj witryny (…). To durne i czasem nie pozwala korzystać nawet z programów na DP. Jeszcze w about:config trzeba ustawić wpis privacy.trackingprotection.enabled na false.

W ustawieniach chrome też trzeba odpowiednio odznaczyć ochronę przed śledzeniem. Bo to nie blokuje tracking firm, które płacą.

Ale zawsze trzeba się zabezpieczyć rozszerzeniem disconnect, lub ghostery na te przeglądarki. Nawet reklam nie trzeba blokować. te rozszerzenia wyeliminują 98% reklam (szkodliwych).