Nie moge odtwarzać RMVB :?

Od nie dawna zaczołem ściągać tylko filmy w RMVB bo szybcieć jest i na moim kompie bez problemu sie odtwarzają a mam zainstalowanego tylko KLite+Codec+Pack+4.1.4+Full u kumpla zainstalowałem ten sam pakiet tak samo skonfigurowałem i RMWB nie działa.

  1. DLACZEGO ??

  2. CZY JEST JAKIŚ POJEDYŃCZY KODEK TYLKO DO RMVB ??

czyżby pirackie kopie??

Zainstaluj Real Alternative.

Nie musisz bawić się w kodeki. Ściągnij Real Player`a => http://uk.real.com/download/player/win/v11/de/?src=fd_uk_rp_select&rsrc=fd_uk_rp_select

Lechero , gdybyś czytał/a wcześniejsze posty, to zauważyłbyś/zauważyłabyś, że link został już wcześniej podany.

zakładam,że to legalne filmy ;]

jest kodek real alternative i po zainstalowaniu tego kodeka można film odtwarzać w każdym odtwarzaczu np best player etc.

ja odtwarzam AVS Dvd plajerem :smiley:

[DREKER

po pierwsze poszukaj takiego odtwarzacza w Google KMPlayer 2.9.3.1428 portable razem z kodekami ok 40 mb

a będziesz oglądał wszystkie filmy , po drugie nie masz kodeka dlatego nie odtwarza tego formatu od czego internet wpisujesz i masz [DREKER] już kiedyś dostałeś poradę i strasznie sie obraziłeś Google nie boli ].

A chodziło o taki post twojej produkcji [Co to jest active directory i co wchodzi w jego skład??] tu się modrzyłeś a z głupim kodekiem nie dajesz rady .

Daje radę ale jak u mnie dziala ide do gościa robie tak samo a u niego nie działa to chyba dziwne nie…pozatym po to jest forum realmadryt :oops: DZIEKUJE ZA POMOC !!