Nie mogę odtworzyc filmu

Nagrałem filmik za pomocą telefonu Sony Ericsson w20i( zylo) nie wiem z jakiego powodu film zapisał się jako WMV. Na telefonie nie mogę go odtworzyć.

Na komputerze za pomocą windows media player film włącza się prawidłowo.

próbowałem zmienić jego rozszerzenie na (.mp4) [w informacjach dotyczących pliku jest napisane (kodek audio ACC typ pliku .mp4)tak jak w innych filmikach ale film nadal nie działa, nadal nie mogę odtworzyć go na telefonie. (inne filmiki starsze oraz te które nagrałem na próbę przed chwilą włączają się normalnie bez problemów). Co zrobić?

jako WMV nie mógł Ci się zapisać ponieważ to jest nie możliwe z przyczyn technicznych.

Możesz go przerobić sobie np programem Freemake Video Converter na każdy inny format

bardziej polecalbym format factory ale to prawie bez różnicy

Otwieram informacje dotyczące filmu i jest napisane " typ pliku wmv" wieć może to nie możliwe lecz tak się stało. WIęc tym programem mam zmienić format pliku na MP4 i powinno mi się odtworzyć?

co jest tam napisane to olej, sprawdź jakie jest rozszerzenie pliku, Freemake Video Converter tym programem zmienisz na inny format

Spróbuj zmienić format na 3Gp :slight_smile:

Ten sposób po prostu nie mógł zadziałać, chyba że wcześniej tak samo zmieniłeś rozszerzenie pliku.

Do konwersji na mp4 mogę polecić darmowy ALLConverter PRO 1.3