Nie mogę oglądać filmów na Spryciarze.pl

Witam. Gdy chę otworzyć film na Spryciarze.pl nie chce mi go w ogóle otworzyć, jest takie coś. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 8db2e.html. Na YouTube otwiera mi normalnie, Flash Player jest zainstalowany. Proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam.

Sprawdź w innej przeglądarce. Opera czasem lubi być “mądrzejsza” niż inni i trzymając się kurczowo standardów nie wyświetla (poprawnie) stron z jakimiś tam błędami czy uchybieniami względem standardów tworzenia stron www.

Druga sprawa to sprawdzenie, czy nie utworzyłeś przypadkiem jakiegoś filtra blokującego reklamy. który uniemożliwia wyświetlanie flasha na tamtej stronie.

to doinstaluj sobie kodeki.

A co mają kodeki wspólnego z filmami .flv otwieranymi w przeglądarce?

Mi Opera blokuje ten odtwarzacz na spryciarzach, a jak wyłącze “Blokowanie zawartości” to strona renderuje się do momentu w którym ma być ten odtwarzacz pokazany. Na Chromie wszystko chodzi bez problemu. BTW, ciekawe że tak trudno odpalić stronę przy jej pisaniu pod jeszcze jedną przeglądarką.

Dalej to samo, na IE8 też mi nie chodzi, często mam wiele problemów z Operą więc chyba ją zmieni e na FF. Dzięki i pozdrawiam.

Jeżeli masz w przeglądarce dodatek blokujący reklamy to go wyłącz. Wiele filmów z tego portalu poprzedzone jest filmem reklamowym który może być blokowany i dlatego film sie nie odtwarza

Sprawdź na Firefoksie i Chrome czy działa, jeśli tak, to widocznie w ustawieniach Opery trzeba coś zmienić.

Ej, no to co to ma być za filtr, do którego nie można dodawać wyjątków? Poza tym skoro kolega pisał, że pod IE8 dzieje się to samo, to widocznie problem leży gdzie indziej niż blokowanie reklam. Poza tym prędzej blokowanie JavaScript będzie problemem niż blokowanie samych reklam.

Pozdrawiam!

A jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?