Nie mogę opublikować filmu w Windows Movie Maker

(Nesik92) #1

Czesc,

Zdecydowalem sie na montaz krotkiego filmu w programie Windows Movie Maker. Na podglądzie w programie film moge obejrzec, jednak schody zaczynaja sie gdy chce moje dzielo opublikowac :stuck_out_tongue:

Klikam Plik->Publikuj film... itd. Program rozpoczyna tworzenie filmu. Dochodzi do 5 % i pasek postepu sie zatrzymuje... rosną tylko liczby szacowanego czasu na wykonanie zadania.

O co chodzi? Co powininem zrobic? Prosze o pomoc.

(Joni987) #2

nie lepiej wrzucić go np. na youtuba, czy na jakąś inną wrzutę? Po co męczyć się windowsowym movie makerem...

(floyd) #3

Co wrzucać? Najpierw trzeba właśnie coś utworzyć aby było co wrzucać. Nie wydaje ci się?

(Nesik92) #4

No ale zeby wrzucic na youtube to chyba trzeba najpierw moj projekt zmienic w plik filmowy. W vistowym WMM napisane jest publikuj ale tak naprawde chodzi tu o zapisanie filmu na dysk i w tym wlasnie jest problem... Help :frowning:

(floyd) #5

U mnie jest opcja: "zapisz plik filmowy..." i działa. Mamy różne WMM?

(Nesik92) #6

Byc moze... w informacjach mam napisane wersja 6.0. (Vista SP1) Pomocy :frowning: To wazne :expressionless:

W dniu 11.05.2008 , o godzinie 9:33 został dopisany post przez Nesik

Rozwiązałem problem sam :slight_smile: Odinstalowalem Haali Media Splitter. Wyglada na to, ze to wlasnie te kodeki zamulały tak strasznie.

(floyd) #7

Nic dziwnego, że nikt nie potrafił ci pomóc. :frowning:

Z moich obserwacji na forum wynika jednak, że często przyczynami różnych kłopotów są często instalowane kodeki które trzeba jednak traktować ostrożnie. Dotychczas spotkałem się z takimi problemami przy odtwarzaczu WMP.

Wnosek: przy różnych kłopotach z programami Microsoftu(WMP, WMM), należy zatem pytać czy nie były przypadkiem instalowane jakieś dodatkowe kodeki.