Nie mogę otworzyć aplikacji :( -bardzo proszę o pomoc

nie znam się za bardzo na komputerach a mam pewien problem

nie mogę otworzyć aplikacji która jest z 1997 taka data widnieje

działa ona na windows 95 a ja mam windows 8.1

jak próbuje otworzyć setup by zainstalować wyskakuje mi komunikat 

“ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze Aby znaleźć wersję dla tego komputera skontaktuj się z wydawcą oprogramowania.”

więc pomyślałam żeby uruchomić przez tryb zgodności na 95 ale nie działa i pokazuje się ten sam komunikat :frowning:

proszę o pomoc

musisz podać więcej informacji, napisz chociaż jaka to aplikacja itp…

chcę zainstalować EUROPlus+ Sorachkurs Deutsch

jak otwieram dysk D to tam jest setup.exe widnieje to jako aplikacja jak naciskało się tą ikonkę to zaczynała się instalacja w moim bardzo starym komputerze z systemem milenium i wszystko grało

ostatnio znalazłam płytę w moich szpargałach i naszła mnie myśl by pouczyć się języka niemieckiego kiedyś się go uczyłam w podstawówce ale teraz nic nie pamiętam

niestety po naciśnięciu setup wychodzi komunikat i nie mogę tego zainstalować

wymagania programu są małe więc nie rozumiem czemu nie działa

laptop mam nowy kupiony w tym roku pamięci mam dużo z grami nie miałam żadnych problemów tylko z tym niemieckim :frowning:

Zobacz:

zależy mi na uruchomieniu tego

nie mam zamiaru wydawać kasy na nowe programy albo na jakieś kursy online jakby było inaczej nie prosiła bym o pomoc

 

kursy online można mieć za free, wystarczy poszukać… natomiast już mówię jak uruchomić ten program.

 

Zainstalować na maszynie wirtualnej (np virtualbox.org) windows millenium albo 98 - w zależności od tego jakie wymagania ma twoja aplikacja i wtedy program się powinien bez problemu uruchomić. Virtualbox jest za free, windows pewnie masz w swoich “szpargałach”

A spróbuj uruchomić go w trybie zgodności jako Windows 98.

Jeżeli nie pójdzie, to zainstaluj może, jak radzi @dr.boczek wirtualną maszynę.

Powodzenia