Nie moge otworzyc ekranu logowania

Zainstalowalem jetclenera , przeskanowalem, naprawilem i po restarcie nie moge przejsc z ekranu głównego do ekranu logowania. Po nacisnieciu jakiegokolwiek klawisza tak jakby chce przejsc do ekranu logowania lecz zaraz powraca do ekranu głównego. System win10, jakieś pomysły? Pozdrawiam

Uruchom w trybie awaryjnym.
Ponownie uruchom jetclean, w ustawieniach kliknij w odzyskaj, zaznacz plik odzyskania i kliknij - cofnij zmiany. Gdy już będzie wszystko grało, zrestartuj komputer, potem dokładnie odinstaluj jetclean. To program nie dla Ciebie. Z portable można znającemu skorzystać z tego i owego.

Jak uruchomić tryb awaryjny w win10? Dzięki

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/uruchamianie-komputera-w-trybie-awaryjnym-w-windows-92c27cff-db89-8644-1ce4-b3e5e56fe234

Przeczytaj. W twoim przypadku raczej opcja „z czarnego lub pustego ekranu”

Próbowałem tym sposobem, niestety nie mogę wejść w system awaryjny

Jak czyściłeś rejestr to może uszkodziłeś coś ważnego by Windows się uruchamiał.

Dodatkowo opis raczej nie uwzględnia rozruchu z SSD/NVMe.

Włączać i wyłączać trzeba co najmniej 3 razy po sobie. Próbuj do skutku. System do pewnego etapu bootuje. Nieraz trzeba sie pomęczyć

Dzięki będę próbował

Próbuj wyłączać w momencie gdy trwa POST

Nie wiem, po skanowaniu automatycznie naprawił potem zrestartowalem no i teraz problem z logowaniem bo nie mogę wejść na ekran logowania

Teraz nie rozumiem, POST?

Uruchamiasz komputer. Uruchamia sie „bios” rozpoczyna sie sprawdzanie sprzętu (POST) a potem startuje system. Staraj się wyłączać przed lub w trakcie przechodzenia do ekranu głównego. Nieraz sie udaje po trzech próbach a nieraz trzeba się pomęczyć. Kiedyś wystarczył klawisz F8 ale MS zawsze musi „ułatwiać” życie.

Ok teraz rozumiem