Nie mogę otworzyć filmu

Mam film oznaczony jako klip wideo (format dźwięku: MPEG Layer-3). Gdy próbuje otworzyć go w Quick Time Playerze wywalam i komunikat: Error -43: a file could not be found. Jestem trochę zielony jeśli chodzi o filmy, etc, więc powiedzcie co to może być za problem? Czy nie mam zainstalowanych jakis kodeków, czy QTP nie obsługuje tego formatu. Mam najnowszą wersję QTP, na WMP też nie chce się odtworzyć.

Drugie pytanie mam plik oznaczony jako Quick Time Movie, czy nie możnaby go otworzyć w WMP instalując jakieś kodeki?

Jaki polecacie odtwarzacz, który otworzy zarówno muzykę jak i wszelkiego rodzaju filmy, będzie obsługiwał najwięcej formatów i odtwarzał napisy?

nie da rady

zdecydowanie All Player :slight_smile: nie ma zbyt wiele bajerów, ale dzięki temu jest szybki i lekki :slight_smile:

Jest może jakiś spis jakie rozszerzenia obsługuje dany odtwarzacz.

I wciąż oczekuja odpowiedzi na pierwsze pytanie :smiley:

sprawdź na stronie producenta http://www.marbit.com.pl

w innych odtwarzaczach problem również występuje (oprócz 2 wymienionych)??

po pierwsze próbowałeś reinstalacji programu ??

jakie kodeki posiadasz ??

możesz spróbować dorzucić

:arrow: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=301&t=36

:arrow: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=193&t=36

do plików audio jetAudio

pliki video All Player

Więc tak, zainstalowałem kodeki o których pisał MaYsTeR. Przy otwarciu tego pierwszego filmu cały czas wywala error w QTP, natomiast w WMP filmik się otworzył. Filmiki w formacie Quick Time Movie natomiast mogą się teraz otworzyć w WMP, tylko nie ma w nich dźwięku(był na QTP).

Zapodajcie jeszcze jakieś kodeki audio. Czy te kodeki trzeba z czasem zastępować nowymi? A jeśli tak to stare trzeba wywalać? Jak odnaleźc kodeki w systemie.

Kodek QuickTime Alternative http://amnezja.org/modules.php?name=New … &sid=11649 albo odtwarzacz QuickTime http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=24&id=339

Polecam kodek QuickTime Alternative oraz odtwarzacz Media Player Classic PL http://www.instalki.pl/programy/downloa … lassic.php

Wywaliłem QTP.

Zainstalowałem All Playera. Wywala komunikat, że nbrakuje mu kodeka audio typu 7972. Zainstalowałem jak już wcześniej wspominałem kodeki o których pisałe MaYsTeR i tak samo wywala komunikat. Zainstalowałem jeszcze kodeki WM9Codecs, ale nic nie daje na WMP jak i na AP. Co mam dalej robić?

hmmm…

spróbuj!mój kolega ma podobny problem z allplayerem a media player cllasic idzie jak po maśle!!

Odgrzewam stary temat, ale znam na to odpowiedz, ktora jest prosta, w sciezce do pliku nie moze byc polskich znakow, pozdro

Jak chcesz możesz zainstalować sobie MPlayera dla Windows wraz z zestawem kodeków. Jeszcze mi się nie zdarzyło aby czegoś nie odtwarzał.