Nie moge otworzyć folderu w XP

Nie mogę otworzyć żadnego folderu, jedynie go eksplorować. Z mojej winy i nie potrafię tego odkręcić. Proszę więc o pomoc.

Dodane 30.07.2011 (So) 13:17

Opis problemu

Weszłam w:

Z listy “Zarejestrowane typy plików” wybrałam

Dodałam komendę open i przypisałam jej jakiś nowo utworzony plik wykonywalny. #-o Nie pytajcie po co i dlaczego. :oops:

Potem nie mogłam tego odkręcić, więc proszę was o pomoc.

Nie mogę zaktualizować Windowsa, ponieważ nie mogę znaleźć płyty z polską wersją językową.

Może wiecie, jaki jest właściwy plik wykonywalny do otwierania folderów?

Zrób przywracanie systemu i powinno pomuc

Dzięki :slight_smile: Poskutkowało i to jeszcze jak! Wraz ze złymi ustawieniami i plikami przy okazji zlikwidowałam dosłownie wszystkie zainstalowane na moim kompie programy. :smiley: =D>

Cóż, lepsze to niż bym miała przeinstalowywać windows’a od nowa( a to już miałam z w zamiarze). Nie wiedziałam do tej pory o przywracaniu systemu. Tylko jedna moja mała prośba na koniec: jak polecacie to narzędzie, wspomnijcie również o ewentualnych negatywnych skutkach jego użycia. :wink:

:o przecież przywracanie jest odwracalne

  • masz napewno wiele punktów przywracania , wg. daty

  • podczas instalacji każdego sterownika , programu instalator robi punkt przywracania

  • okresowo robione też są punkty kontrolne

Więc nie posz “pomogło i to jak” tylko wybierz najbardziej odpowiedni punkt i będzie śmigało jask marzenie