Nie moge otworzyc pliku mp4 ktory nagrywalem telefonem

Witam. Nagrywając telefonem filmik (samsung Galaxy Ace 2) próbowałem odpalić go na telefonie, lecz odtwarzał sie do 40sek (film ma niecalem 3min) i wyłączał. Zrzuciłem filmik na komputer i nie mogę go wcale odpalić. Załączam programem MPC (media player classic) i pojawia się komunikat - nie można zrenderować pliku. Kodeki posiadam K-Lite 895 full. Próbowałem odpalić także programem Vlc, toolbar i nic z tego. Pozostałe filmy, które wrzuciłem na komputer z tego telefonu otwieram bez problemu. Wydaje mi się, ze przy nagrywaniu pojawił się jakiś problem i nagrało nie tak jak trzeba. Da się coś z tym zrobić?? :wink:

Tak, na pewno telefon coś zrąbał przy nagrywaniu dlatego nie chce działać.

Skoro programami nie idzie odpalić, to możesz spróbować przerobić film na inny format jakimś konwerterem.

Drugi głupi pomysł to jak masz konto na youtubie to możesz spróbować wgrać ten film jako prywatny na konto i zobaczyć czy YT sobie z tym poradzi, jeżeli tak, to pobierasz przerobiony plik z YT :wink:

Zacząłem od YT, plik sie zaldował ale nie skonwertował i nie odpala sie, (wystapil problem). Chyba nic z tego