Nie moge otworzyć poczty -proszę o sprawdzenie loga

od kilku dni nie mogę otworzyć poczty na onecie i nigdzie indziej. Strona się przeładowuje tylko. nie korzystam z outlooka. proszę o sprawdzenie loga

Log ogólnie ok.

Ciachnij tylko ten wpis w HijackThis:

Tylko na onecie tak z pocztą się dzieje :? Przeczyść cookie, historię, pliki tymczasowe i wtedy sprawdź. Może to pomoże. I może stronę z pocztą wpisałaś na listę zablokowanych czy coś takiego :?

Możesz zajrzeć: XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

dzięki. mam nadzieję że w końcu uda mi się otworzyć pocztę

Złączono Posta : 02.06.2006 (Pią) 14:33

niestety poczta nadal się nie otwiera i to nie tylko na onecie, o2 tak samo. dziś przeskanowałam system spyware doctor i ewido. spyware wykrył Backdoor.IRCBot.FP, HotBar, WhenU.SaveNow, Known Bad Sites, Rokue Anti-Spyware Products, Tracking Cookie(s). Przeniosł o do kwarantanny i przy skanowaniu ponownym już tego nie wykrywa. Opcji usuń nie ma. Chyba, że to ja nie wiem jak to zrobić. Co do poczty to dodam że z innego komputera da sie zalogowac i wszystko jest ok. wklejam loga i prosze o radę co jeszcze można zrobić.

Złączono Posta : 02.06.2006 (Pią) 16:01

Proszę o pomoc

skasuj w hjt:

ewa__sz nie używam spyware doctor, ale w tym może tkwić błąd, sprawdź czy nie można w nim ustawić “wyjątków” .