Nie mogę otworzyć stron internetowych

Hej. Mam mały problem. Został zakupiony nowy komputer i chciałam podłączyć internet wszystko poszło okej do momentu podłączenia internetu…mianowicie pewne strony nie chcą mi się otworzyć np. facebook czy youtube (są same napisy bez obrazków). Szukałam podobnych problemów ale nic nie znalazłam co pomogłoby mi przejść przez ten problem. Od razu zaznaczę że nie jestem jakąś znawczynią od spraw komputerowych ^^ Próbowałam z antywirusem czy mi nie blokuje ale wydaje się być okej, sprawdzałam czy mam włączoną w “Ustawieniach treści” grafikę, sprawdzałam czy DNS jest włączony automatycznie, oraz zainstalowałam inne przeglądarki ale na każdej jest tak samo. Zabrakło mi pomysłów więc proszę o pomoc. Na  np laptopie czy drugim komputerze śmiga wszystko ok tylko z tym jednym coś jest nie tak.  Dzięki! :wink:  

Problem widzę wraca jak bumerang, nie jesteś jedyna z podobnym problemem ostatnimi czasy. Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html