Nie mogę oznaczyć żadnego znajomego na fb

Wpisuje w komentarzu @ i imie np. Kacper. Wyświetlają mi się tylko strony, których nawet nie polubiłem, żadnego znajomego. Znajomi mogą mnie oznaczać

Ach te problemy ludzi pierwszego Świata :wink:

3 polubienia

Może Cię zablokowali lub w ustawieniach prywatności odznaczyli taką możliwość :slight_smile:

Nie mam konta na FB i się nie znam - ale czy to może oznaczać, że zwyczajnie nie ma znajomych, albo nikt się do niego nie przyznaje?
PS słyszałem, że niektóre serwisy stosują tzw. cichy ban (czy jak to się zwie?). Tj. że użytkownik nawet nie wie, że ma swego rodzaju bana (ucisza się tak np. dziennikarzy).

Pewnie znowu jakiś bug. Ostatnio Facebook jest dosyć zbugowany. U mnie na przykład pojawiały się podwojone odpowiedzi na komentarze i same komentarze też. Działo się to jednak tylko wtedy, kiedy korzystałem z aplikacji UWP na Windowsie 10. Na smartfonie było OK. Teraz ten bug nie występuje.
Z tym oznaczaniem to po prostu spróbuj ręcznie napisać pełną nazwę - może zadziała, a jak nie to sprawdź, czy na np. komputerze / smartfonie też się tak dzieje. Jeśli tak, to ewidentnie jakiś bug po stronie Facebooka i nic z tym nie zrobisz. Wtedy pozostanie poczekać kilka dni i zobaczysz.

Kilka dni temu na grupie Android.com.pl czytałem, że nagle zablokowało się konto użytkownikowi o nicku @Martina Neumayer i też to występowało tylko na komputerze, więc to był pewnie bug. Nie wiem, czy problem zniknął, ale zakładam, że tak.

Napisz, jak coś będziesz chciał przekazać. Inni też niech się wypowiedzą.

O tym, że ktoś Cię zbanował nigdy się nie dowiesz. Gdy ktoś Cię zbanuje, przestajesz być jego znajomym i nie możesz mu już wysłać zaproszenia do grona znajomych.

Możesz też zostać wyciszony, to działa w obie strony, nadal jesteś znajomym, ale nie widzisz aktywnosci znajomego oraz staje się dla Ciebie niewidoczny na messengerze i na odwrót.