Nie mogę pisać litery ,,ś''

Naciskam alt+s i nic. Mam kartę Nvidia. Wiem, że może jakis program traktuje to jako skrót klawiszowy, ale jak w takim razie wyłączyć ten skrót?

Dzięki za pomoc :slight_smile:

A zrób to z przyciskiem prawy “alt”.

Może wywal super program dołączony do sterowników który ma w d***e wygodę użytkownika i na stałe binduje niektóre skróty klawiszowe…

Z przyciskiem alt, także nie działa :confused:

Może potrzeba wyłączyć i włączyć system od nowa tzw. reset.

a spróbuj jednocześnie: lewy alt+ctrl+s

Nic nie rób z tego co piszą poprzednicy, masz zaistalowane zupełnie zbędne programy Nvidii, jeden z nich używa takiego skrótu, wejdź w ustawienia i zmień ten skrót na dowolny inny który nie będzie kolidował z polskimi znakami. O ile pamiętam to Nvidia Exp…, ten od ustawiania optymalnej grafiki do gier.

Niestety, ale w skrótach klawiszowych nie ma alt+s :frowning:

Niedawno to zmieniałem więc musi być, ewentualnie sprawdź w innym programie Nvidii lub zainstaluj najnowszy sterownik ze strony Nvidia, wersja advanced i odptaszkuj Nvidia Experiance. Możesz tak na szybko odinstalować wymieniony program i zagubiona literka się odnajdzie

Ja w skrótach klawiszowych mam tylko te:

Bez tytułu.png

Ii tam, nvidia nie potrzebuje skrótu “ś”. Chyba, że inny program. Sprawdzić możesz tym programem, najwyżej zmienisz “ś” na inny, albo całkiem usuniesz skrót klawiszowy. http://www.dobreprogramy.pl/Shortcutor,Program,Windows,47835.html

Sprawdź wpierw, czy w Region i język - klawiatury i języki (zmień klawiatury) - masz polski programisty.

Z  tego co widzę do w shortcutor nie ma skrótu alt+s :////

 

CDDDD.png

A jednak, to obsługa skrótów ctrl + s - wyskakuje okno dialogowe “Zapisz jako”.

Taki to skrót dla przeglądarek. Na pustym pulpicie nic się nie dzieje, można sobie klikać skrót klawiszowy - do znudzenia.

 

Napisałeś w tytule tematu, że nie możesz pisać litery ś. Potem w opisie, że nico się nie dzieje, gdy klikasz ctrl +s. Wiadomo, że robisz sobie yaya, albo co Ci tam do śmiechu, bo do pisania ś używa się prawego alta + s.

276c9b02eecae6bd.png

Pochwaliłeś się nvidią i tyle.

Lekka pomyłka i takie historyjki wymyslasz? :///

 

 

Zna ktoś jeszcze rozwiązanie?