Nie mogę pobierać plików, pobieranie dochodzi do 99%


(Stas Jakubowski) #1

Witam!

 

Od pewnego czasu mam problemy które uniemożliwiają mi normalne używanie komputera, występuje ich wiele ale opiszę najważniejsze:

 

  1. Nie mogę pobierać plików, pobieranie dochodzi do 99% i zatrzymuje się (zarówno w aplikacjach, aktualizacjach jak i normalnym pobieraniu)

  2. Jeżeli w jakiś sposób uda się pobrać plik to jest uszkodzony, niemożliwy do otworzenia, czesto wyskakuje komunikat "file is corrupt", przy pobieraniu rycin pobierają się uszkodzone (przykład poniżej).

  3. Nie mogę oglądać filmików na youtube, vimeo i wszelkich innych odtwarzaczach - najczęsciej ładuje się 4-5s filmu i potem się zawiesza

  4. Strony bardzo często źle się wczytują, albo w ogóle się nie wczytują, muszę ciągle odświeżać aby ją całą załadować.

  5. Komputer chodzi ciężko i powoli

 

próbuję przesłać raport OTL który wykonałem  i nie mogę umieścić na http://www.wklej.org, http://www.wklej.to  wyskakuje błąd

502 Bad Gateway nginx/1.4.7


(Atis) #2

http://sendfile.pl/


(Aoitsuna) #3

Witam :) 


(Jimix) #4

 

Problem z pobieraniem przez przeglądarkę dotyczy każdej strony / serwera, z którego chcesz ściągnąć? Jaki masz program antywirusowy? Spróbuj go wyłączyć, radziłbym nawet odinstalowanie jeśli to 1. nie pomoże. Oczywiście w Windows Update masz wszystko pobrane i zaktualizowane?