Nie mogę połączyć LG GT540 z komputerem

Od jakiegoś czasu próbuję połączyć LG GT540 swift z komputerem przez USB jednak nic :frowning: Pobrałem ze strony producenta sterowniki do tego telefonu, program PC Suite i dalej to samo :confused: Zaznaczam w telefonie tryb debugowania i odznaczam “tylko pamięć masowa” jednak nic to nie daje. Już nie mam pomysłu co zrobić aby połączyć tel z komputerem. Mam system operacyjny Xp a na tel. Android 1.6 :confused:

 

Miał ktoś może taki problem jak ja lub wiecie jak go rozwiązać, naprawić?

Tak w nawiasie mówiąc, jakbyś przesiadł się na nowszego Windowsa np. W7 to sterowniki automatycznie same Ci się zainstalują, jeśli komputer wykryje, że podłączyłeś telefon. Instalowałeś ten sterownik? https://www.androidfilehost.com/?fid=23622183712474021

Pobrałem, zainstalowałem i dalej nic :confused: już nie wiem co zrobić :frowning: a co do Windowsa to jakoś Xp najbardziej mi odpowiada

Nie czepiam się, że masz XP, bo nie każdemu odpowiadają nowe okienka. Z tego co wiem, to przy zakupie GT540 jest jeszcze płyta instalacyjna, żeby sterowniki zainstalować. Posiadasz taką?

Oj nie posiadam bo telefon kupiłem w komisie. A co do tego że na Win7 się sterowniki same instalują to raczej nie w moim przypadku :confused: Ojciec ma laptopa Win7, podłączyłem fona i dalej nic. Jedyne co to się bateria ładuje i tyle