Nie mogę połączyć się z internetem - NEO błąd 691

Witam,

Nie wiem, czemu, ale nie mogę połączyć się z interenetem, ponieważ wyskakuje błąd 691.

Wcześniej działało, ale jak zrobiłem formata to tak się pojawiło…

Instalowałem ponownie zestaw instalacyjny z TP, i powpisywałem wszystkie dane do zalogowania…

I pokazuje ciągle ten sam błąd(691).

Wszystkie testy przebiegło pomyślnie, ale tylko ostatnie się nie powiódł, czyli “połączenie się z internetem”(czy coś w tym stylu).

Ps

Wczoraj w nocy tez tak robiło, aż do teraz :kwasny:

Posciagaj Aktualizajcie ktore dostarcza ci microsoft ja tez tak miałem ale nie pamietam nr błedu. Pościagałem pare aktualizacji i jest cacy xD

Pzdr

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :-o

Ale jakie aktualizacje :?:

A czy czasami nie był to jakiś 7xx, gdzie tylko trzeba było przeczekać ten problem :?:

A czy Neostrada jes u ciebie dostępna ? U mojego kolegi nie była dostępna, zakłożyli wszystko i jak przyszło się połączyć to wyskoczył ten sam błąd.

Wpisujesz błędny login i/lub hasło. Mój kolega miał ten sam problem na kompie bo na jednym koncie były inny login i ten błąd 691 wyskakiwał. :wink:

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 10:38

Triniti888 czytaj ze zrozumieniem.

ściągnij wszystkie dostępne dla twojego windowsa poprawki. Użyj do tego witryny Microsoft Update.

tom4444444tom, wpisuje hasła prawidłowo :frowning:

Możliwe że coś w unich w centrali jest źle.

Gdy zmieniałem modem to wszystko było O.K tylko u nich było coś źle.

Zadzwoniłem po gościa od TP i zrobił

Aha, jakby ktoś chciał rozczytać błędy polecam stronę http://www.tweaks.pl

Zadzwoń do TPSA i dowiedz się co jest grane.

ja miałem to samo i zadzwoniłem i mi zrobili 0800 102 102

A jak mam aktualizować system, gdzie nie mam połączenia z internetem :zdziwko:

Ps

Już manualnie aktualizuje system, dzięki najnowszemu AutoPatcher_XP_Polish_Jul2007_Full :slight_smile:

Ps

Poprawki nic tutaj nie zmienily :frowning:

Zobacz to:

http://support.microsoft.com/default.as … l%3B310431

Aha i czy używasz aplikacji dostępowej TP? Jeśli tak, to lepiej żebyś ją usunął.

Dziękuję Wam za pomoc…

Zadzwoniłem do TP, i radzili zmienić mi hasło, i jak zmieniłem to weszło :smiley:

:wink:

Tylko, mam problem, ponieważ nie mogę prawidłowo skonfigurować autoconect, ciągle pisze, że złe hasło <_<

nie dzwon do TP, bo oni tak naprawde nie wiedzą o co biega ;/

Poprawki nie będą ci potrzebne:) MIAŁEM TEN SAM PROBLEM/ występuje on czasmi u mnie, ale wiem jak sobie poradzić:)

ZRÓB TAK:

Jak ci sie pojawi ten blad 691 lub (ten co zapomniales) 721, to zmien haslo do neostrady na nowe (podobno w/g nowych zasad na TP conajmniej - 6-cyfrowe).

Następnie wejdź w panel sterowania i utwórz NOWE poączenie na starych parametrach z NOWYM HASŁEM. I PAMIĘTAJ w aplikacji dostępowej/czy dial-up’ie nie edytuj hasła TYLKO UTWÓRZ CAŁKIEM NOWE POŁĄCZENIE! !!

To działa na 100%

Spox, już pisałem, że z problemem się uporałem :smiley:

no właśnie- wywal to głowno:)

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 17:41

no ale z autopsji wiem,że się to powtarza :twisted:

Dobra, dzięki za pomoc…

Pozdr.