Nie mogę połączyć się z internetem

Dziwna sprawa mnie dotknęła. Miałem włączonego kompa przez całą noc, wieczorem było wszystko ok, wstaje rano i nie mam internetu. Najpierw reset modemu i routera nic nie daje. Test drugi - inny komputer w sieci - o dziwo działa. Więc zabawy z komputerem, z tego co zauważyłem to nie można uruchomić karty sieciowej. Co chwile się ikonka zmienia z Komputerka z X’em na Komputerek z Kółkiem. A w Ustawieniach Sieciowych co chwile pokazuje się Niepodłączone i Trwa Identyfikacja. Nie wiem co jest grane, niestety nie mam nigdzie pod ręką Linuxa żeby sprawdzić, czy to nie system.

jeśli to wina systemu to spróbuj z wybrać datę z wcześniejszej kopii lub użyj System Repair Engineer z zakładki

prócz ustawień systemowych można tam także naprawić który jest odpowiedzialny za realizację komunikacji z siecią

tutaj

Wyłączyłem komputer na 15 minut i w między czasie zorientowałem się, że w pewnym miejscu na kabel od internetu leci woda z grzejnika :confused: wziąłem go z tej wody przetarłem, włączyłem komputer i działa. Demotywujące :slight_smile: