Nie moge przeinstalowac Windowsa 7 x32 na x64

Wiram mam problem otoz chce przejsc na system 64bitowy i tutaj mam problem bo gdy proboje odpalic intalacje z windowsa to wyswiela mi sie komunikat ze wersja tego pliku nie jest obslugiwana i cos tam dalej gdy proboje bios odpalic to na jednym kompie dochodzi do komunikatu zebym wcisnac jakikolwiek przycisk by uruchomic instalator lecz nie dzialaja zedne przyciski wtedy tak jaby sie zawiesil a pozniej po jakims czasie system sie normanie odpala tylko ze z plyty. na drugim kompie gdy przelozylem dysk by sprzedzic czy bedzie to samo to gdy botuje z biosu to wysietlaja sie jakies krzaki i stoi w miejscu zdjcie000t.jpg

brak polskiej klawy sorki.

Boot, potem format, potem świeża instalacja. Jeśli płyta oryginalna. Innego rozwiązania nie widzę. Skoro miałeś 7 zainstalowane to 7 64x powinno działać o ile masz procesor 64bitowy.

Inel Core 2 Quad

czyli ze to dobry pomysl?

Ja bym nie migrował, chodź by ze względu na działalność starszych gier na 64bitowej architekturze. Jednak twój problem jest całkiem ciekawy. Trudno uwierzyć, że cd to oryginał. Jedyne co mi przychodzi do głowy to update biosu. Jeśli sformatujesz obecny system będzie problem z zainstalowaniem systemu z tego nośnika. Próbowałeś bootować z innego (pożyczonego) nośnika ?

orginal juz ie strasznie zrysowal wiec mam pozyczana plyte i jest na niej system x64 z tgo co czytalem klucz bedzie dzialal wiec niewidze zadnego problemu.

  1. Jaki system masz zainstalowany, a jaki instalator jest na płytce? Home, Home Premium, Professional, Ultimate? Np klucz od Home nie będzie działać z Pro itd.

  2. Z tą płytką może być coś nie tak.

  3. Nie ma sensu instalować XP, a potem 7 jeśli 7 ma być instalowana bezpośrednio z płyty (po zbootowaniu z napędu optycznego).

wiec tak:

  1. system windows 7 x32 ultimate na plycie ten sam tylko xx64

  2. wlasnie niewiem zbootowalem sie w ultraiso tak jak nazey bylo ze jest bootowalna , probowalem odpalic z usb ale tylko system z usb sie laduje .

  3. ale jak wywala mi blad tak jak wyzej napisalem i ze jaki krzaki sie pokazuja wic co moze byc nie tak?

i pytanie co to oznacza plyta bootowalna UDF? cz to jakas roznica zmiedzy zwykla booowalna? bo moze sproboje nagrac jeszcze raz

Spróbuj zbootować na wirtualnej maszynie. Co do pytania >> Universal Disk Format, nie jest to przypadkiem płytka z niedomkniętą sesję, albo rw ? :PP

na wirutalnej maszynie? nie rozumiem.

Ściągnij vm (stawiasz na swoim komputerze wirtualny komputer). Stwórz komputer i na nim spróbuj zainstalować. Jeśli będzie ten sam błąd to wina płytki, albo napędu.

universal disc format uniweralny format dysku ale dalej nei rozumiem roznicy czy bedzie jaksi problem jak nagram system w takim boocie?

a moge prosic o link do tego vm

Dodane 07.06.2011 (Wt) 18:25

co to znaczy?

Skorzystaj z programu VirtualBox albo VMware Player. (Sam preferuję ten drugi).

ok sproboje a pozniej napisze co i jak

Dodane 07.06.2011 (Wt) 18:27

ok sproboje a pozniej napisze co i jak

Dodane 07.06.2011 (Wt) 19:34

wic tak zaintalowalem skierowalem instalator z systemem to znaczy nie plyte tylko ten co mialem na kompie ktory nagrywalem na plyte w formacie iso i nstaluje sie w tej wirtualnej maszynie wiec instalka systemu dziala jak nalezy czyli cos spierniczylem z plyta co o tym myslicie?

  1. Piszesz tak chaotycznie, że ciężko Cię zrozumieć.

  2. Płyta pożyczona, oryginał porysowany, obraz iso, wersja ultimate (najczęściej piracona)… może się mylę, ale coś mi tu śmierdzi

klucz orginalny na 4 komputerach mam wszystie orginalne systemy wiec przestan truc jedynie co tylko plyta sciagnieta z neta ktora dal mi kolega bo ja nie uzywam internetu do sciagania zeczy tlko wykorzystuej je do pracy. niechcesz to nie wierz tylko pomoz wnerwiajace jest takie szukanie zaczepki kolego wiec sie tlumaczyc nie bede bo nie jestem na przesluchaniu. niechcesz nie pomagaj i tyle a nie doszukuj sie jakis glupot.

wiec zainstalowalem ten program wirtualna maszyna po wlaczeniu poprosil mnie o skrot do systemu ktory chce zainstalowac wiec podalem skrot do pliku iso z tym systemem ktory mam na pulpicie i ktory jest na tej plycie ktora nie dziala bo sie nie bootuje przy odpaleniu.wiec w dalszej czesci w tym programie system zaczal sie instalowac. wiec wynika z ego ze cos jest z ta plyta na ktorej jest ten system ktory chce zainstalowac

lepiej?

Witaj

może warto sprawdzić tę płytke,czyli przegraj ją na jakąś porządną typu werbatim

być może tutaj jest problem

Sh3do , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

drogi moderatorze w pierwszym poscie napialem ze nie posiadam polskiej klawiatury tym bardziej mieszkam za granica.

a powiedz mi sproboje nagrac jeszcze raz tylko ze w ultraiso z bootowalny udf moze to cos pomoze?

no i przepraszam moda ze tak sie rozpisywalem ale gdybym pisal tekst pod tekstem bo by gorzej wygladalo. z zasady bardzo duzo pisze.

Ściemniać to my a nie nas. Ciekawe skąd za granicą masz łącze od polskiego operatora. Więcej razy prosić nie będę.

aktualnie jestem w polsce u rodziny i mam polaczenie wifi. a w laptop jest kupiony z zagranicy. jak musisz to skasuj temat i tyle znajde pomoc na innym forum…