Nie moge przenosic ikon

nie moge przenosić ikon ani folderów ogulnie nic niz może zmienić swego miejsca .ale moge kopiować i wklejać.

Może tak więcej informacji.

jestem przy 23 % skanu kasperskiego i narazie nic ,więcej info tzn bo nie wiem co podać.

1.Nie dawno bawilem sie duzo bluetoothem

2.adadware nic nie wyktył

3.scan jv16 power tools nie pomugł

4.nie wiem co jeszcze

Ale co to znaczy “nie moge przenieść”?

Błędy, zacina się czy co?

nie nic sie nie dzieje poprostu nic

klikam na ikone przytrzymuje przesówam załużmy w prawo i nie zmienia swej pozycji

kliknij na pulpicie prawym myszy -> rozmieść ikony według -> odznacz"autorozmieszczanie"

bardzo śmieszne

p.s ta zasada (nieprzenoszenia) obowiązuje wszędzie

Może to wina syfu na kompie (chociaż w to wątpie), ale dla pewności wrzuć log z HijackThis

Dlaczego śmieszne ?

Może spróbuj wejść w mój komputer -> narzędzia -> opcje folderów -> widok -> resetuj wszystkie foldery …

Ale wszystko wskazuje na to jakbyś miał włączone autorozmieszczanie.

(przynajmniej to jak opisujesz swój problem)

Niestety nie to nie jest to co muwisz prezydent

Odkryłem jeszcze jedno ważne spostrzeżenie otóz (mam 2 konta) przy wlanczaniu kompa nie mogę wejśc w żadne konto gdy na jeżdzam na obrazek to nie pojawia się łapka musze nacisnąc 2x ctrl+alt+del żeby wejść do systemu.

LOG z hijacka

Wejdź w menu start -> uruchom -> control userpasswords2 -> zaawansowane -> na samym dole masz "żądaj od użytkowników naciśnięcia klawiszy [Ctrl] +[Alt] + [Delete] " -> odznacz to i powinno z tym być ok.

W logu nic nie ma :slight_smile: Czysto :slight_smile:

ale widać za to w nim

to też mogło namieszać …

Wontpie bo nie używałem go od 2 tygodni.To sie stało na dniach.Nie wiem może to miec związek z tym że zmieniłem myszke ale ona jest zwykła winda wykrywa jako zwykło muszke sprawdzałem jest wszystko o.k

prezydent ta opcja jset odznaczona

no to zaznacz, zatwierdź zmiany i ponownie wejdź i odznacz i zatwierdź …

heh oyoy :stuck_out_tongue_winking_eye:

co do tego może miec myszka ? w sumie to mały gryzoń ;D hah

temat jest o tym ze nie moge przenosci ikon a nie o tym ze nie moge sie zalogowac bo z tym se radze akurat

ale jest to przyczyna nieudanej konfiguracji czy tak poprostu ikony nie daja sie przenosic ??

TuneUp Utilities 2006 jezeli jest to przyczyna tego programu to przywroc poprzednie ustawienia i odinstaluj go …

juz przywracałem(zanim napisałem na forum) a odinstalowywac chyba nie ma sensu

to sprawdz moze masz cos ustawione w tym proxie co blokuje … poszperaj poczytaj …

nie wiem moze kto inny wpadnie na lepszy pomysl …

pozdrawiam :wink:

troche nie rozumiem