Nie mogę przesłać filmu na YouTube


(Arus23) #1

Przesłałem film standardowo przez stronę Youtube używając Google Chrome. Po przesłaniu otwieram film i widzę niespodziankę "Film wideo został usunięty przez użytkownika, który go przesłał. Przepraszamy... bla bla bla" Przesłałem film używając "starego projektu przesyłania". Po ukończeniu wysyłania widzę "Niepowodzenie, przerwano przesyłanie". Próbowałem programu Free Youtube Uploader. Przy próbie wysłania filmu otrzymałem komunikat "Plik wideo jest uszkodzony". Próbowałem przesyłać film w formacie .wmv, mp4, .avi w kodekach xvid, divx i avc. Kolejny program AVS Youtube Uploader twierdzi, że nie mogę wysyłać filmów trwających dłużej, niż 10 minut. Szlag mnie trafia. Nie mogę przesłać filmu na Youtube. Proszę o pomoc.


(Malcuś) #2

jeżeli film jest dłuższy niż 10 minut to nie możesz takiego filmu umieścić, jeśli zaś nie jest to zrób tak:

sprawdź swój wysył na stronie http://www.speedtest.net i puść sobie pinga do 8.8.4.4 (start > uruchom > cmd >>>enter > ping -t 8.8.4.4)


(Arus23) #3

A to dziwne, bo całkiem niedawno udało mi się przesłać film trwający 40 minut.


(rgabrysiak) #4

źródło:

http://support.google.com/youtube/bin/a ... swer=71673

@arus21

Próbowałeś przesyłać film przez inna przeglądarkę?


(Arus23) #5

Hmm... ściągnę Mozillę i spróbuję przesłać. Napisze, czy mi się powiodło.

@EDIT

Teraz się przesyła. Zapomniałem wspomnieć, że ja mogę przesyłać filmy trwające dłużej niż 15 minut i limit ten mojego konta nie dotyczy.

-- Dodane 10.02.2012 (Pt) 19:56 --

Jest już 40% i pod statusem przesyłania pojawiła się informacja, że mój film pojawi się pod podanym linkiem. Oczywiście kliknąłem i znowu pojawiła się informacja, że film został usunięty przez użytkownika, więc nie wiem, czy jest sens przesyłać to do końca. Podejrzewam, że ten problem może być wywołany tym, że przesyłanie zostaje przerwane i muszę je co chwilę wznawiać. Problem szczegółowo opisałem tutaj youtube-przerywa-przesylanie-filmow-t476675.html#p3009879