Nie moge przesuwać ikon

Witam mam taki problem ze nie mogę przesuwać ikon na pulpicie, z folderu do folderu , z pulpitu do folderu itp… Musze nacisakć PPM żeby wykonać jakąkolwiek operacje, na np. youtube nie mogę używac przycisków( play, stop, itd) musze nacisnać na pasek zadań i wtedy jak nacisnę któroś z tych to działa ale jak zmienie karte i wróce spowrotem to znów nie działa i musze naciskac jescze raz na pasek zadan. Czasami po włączeniu komputera jest dobrze przez jakieś 2 min a potem znowu sie to dzieje… Kombinuje z tym juz dłuższy czas i nic. Moze macie jakies pomysły ?

Proszę edytować post i zmienić WIELKIE litery, które są uważane jako krzyk, na normalne.

Dodane 16.09.2013 (Pn) 11:46

Prosiłem o edycję i napisanie tytułu normalnie, w ten sposób: Nie mogę przesuwać ikon. Czy według Ciebie jest to takie trudne?

To nie to. Mam cos w komputerze nie tak. Albo nie wiem… Przeczytaj wszystko to zobaczysz o co mi chodzi …

Mi to wygląda na jakiś syf, który Ci się zainstalował na kompie i jak chcesz coś zrobić to tj. dezaktywuje Ci okno. Skanowałeś kompa, czy nie masz jakiś wirusów?

Skanowałem . Miałem trochę wirusów które usunełem i nadal jest to samo. Dzisiaj jak włączyłem lapka to jakieś 10 minut było dobrze myślałem ze naprawiłem … Bo kombinowałem jak i codziennie Ale za po 10 minutach to samo i już nie wiem … mam dosć tego kompa . :?

kubaremi11 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus