Nie mogę przyciemnić ekranu

Witam, mam nowo zainstalowany Windows 8.1 i nowy komputer z kartą graficzną Intel HD Graphics 4600. Zainstalowałem sterownik do tej karty i po zainstalowaniu mam na pulpicie panel sterowniczy grafiki Intel HD gdzie znajdują się ustawienia sterownika (można wyregulować jasność, kontrast, odcień i nasycenie). Jednak nie mogę zmienić jasności, ekran nie reaguje na żadne zmiany nawet po ich zatwierdzeniu.

Model monitora to HP w2007v.

Dodam, że na starym komputerze z jeszcze słabszą kartą graficzną też Intela można było regulować jasność ekranu.

Intel.JPG

Sterowniki do chipsetu. Nie masz oprogramowane połowy sprzętu, szukaj na stronie producenta. Podaj model laptopa/komputera? Monitor niewiele mówi…

Wszystkie sterowniki mam zainstalowane poprawnie, jednak problem już rozwiązany - trzeba było dokładnie poszukać w tym Panelu Sterowniczym grafiki HD Intel - podam, na wypadek gdyby ktoś chciał wyregulować jasność - wchodzimy w ten panel - Urządzenie wyświetlające - Kolor - Poprawa jakości kolorów - i pod spodem regulator jasności, kontrastu i gamma.