Nie moge przywrócić "standardowej" kompozycji VISTA

Witam,

Bawiłem się (niestety) że w systemie VISTA HOME BASIC zrobić sobie AERO :confused: No i drodzy koledzy przez rok wsio było ok. Wczoraj zaktualizowałem system i po restarcie okazało się że moja VISTA wygląda jak 98 :confused: Próbuje włączyć kompozycje Windows Vista lecz ku mojemu zdziwieniu wyskakuje komunikat:

mwsnap005p.jpg

Więc zrobiłem przywracanie systemu bo kompozycja 98 aż w oczy razi :confused: i teraz problem wygląda następująco:

  1. nie mogę zrobić aktualizacji gdyż znowu wróci 98

  2. za chiny nie mogę ustawić standardowej kompozycji vista

i teraz małe podsumowanie:

-używam VistaGlazz

-TUTAJ macie troche informacji o moich kombinacjach

-chce zacząć używać STANDARDOWEJ kompozycji WINDOWS VISTA żebym mógł zrobić aktualizację :confused: znaczy się żebym mógł zmieniać W OGÓLE kompozycję bo jak zrobię aktualizację, włączy się automatycznie 98 a ja se wtedy przełączę na VISTĘ znowu

pomocy :frowning: :frowning: :frowning:

Przespaceruj się do services.msc i sprawdź czy na liście usług masz włączony automatyczny tryb uruchamiania Kompozycje.

Robiłem to już… szukałem pomocy przez google…

oto rezultat:

906hzc.jpg

Moja rada - wywalić “upierdliwego upiększacza” i zapodać sfc /scannow w wierszu poleceń na prawach admina. Komenda powinna przywrócić pliki zmodyfikowane przez ustrojstwo.

Walczę od jutra rana 8)

EDIT:

jestem w głębokim szoku ale wystarczyło usunąć upiększacza i zmienić wpisy w rejestrze i wsio działa :open_mouth: a rano nie działało :confused: tak czy siak działa :smiley: