Nie mogę ściągać z Rapidshare

Gdy chcę sciągnąc jakiś plik to mi pisze takie coś:

Your IP address xxx.xx.xx.xxx is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

Dwa miesiące jużczekam na odbanowanie/odlimitowanie.

Help :oops:

WIdze, że angielski to u Ciebie nie jest dobry… pisze Ci że twoje IP właśnie śi\ciąga jakiś pkik z ich serwera i musisz poczekać aż ściąhniesz ten plik i że tylko konta Premium mają możliwość ściągania kilku pkików na raz. czyli wychodzi na to że masz wewnetrzne Ip ( kilka osób ma to samo IP) i ktoś z twojej sieci ściąga z rapida :stuck_out_tongue:

no to teraz 24/h musisz siedzieć i sprawdzać czy możesz to pobrać albo 24/h sprawdzać serwery proxy albo dać se z tym spokój

Albo kupić konto premium :stuck_out_tongue:

a czy nie masz przypadkiem neta radiowego jeśli tak cały czas ktoś ściąga z rapida

Mam neta radiowego a ja czekam 2 miesiące a nie 24 godziny. A po za tym ja nic nie ściągam bo wogule nie moge ściągać od 2 miesięcy. Nic jednocześnie nie ściągam i to jest głupie

ale rozumiesz że inni też mają takie samo ip jak ty i to się liczy jakbyś ty pobierał

skołuj se normalnego neta np. z kablówki

dokładnie jeśli gość ma net radiowy (jak niestety ja) zwykle jest to sieć amatorska zakładana przez ludzi którzy chcą szybko zarobić.Posiada jedno zewnętrzne ip więc jeśli jedna osoba ściąga z rapida ściąga cała sieć, dalej jeżeli jedna osoba dostaje bana gdziekolwiek bana dostaje cała sieć.Mam sposoby jak sobie z tym radzić i nawet nie jest to takie trudne ( nie mówię tu o proxy).

Wszystkie OTy --> Kosz

Ściągnij FreeRapid Downloader: http://wordrider.net/freerapid/download.html

Automatycznie sam będzie pobierał Ci pliki i sprawdzał co chwilę wolne pasma na rapidshare.

Ja mam radiówkę i miałem ten sam kłopot. Ten program rozwiązał mój problem. :wink: