Nie moge sformatować dysku w MP4 :(

Witam :slight_smile:

Jestem tu nowy , więc najpierw się przywitam 8)

Więc mam trochę duzy problem mianowicie nie moge sformatowac dysku w MP4 Nie moge wgrac zadnej piosenki anie jej odtwarzac w Mp4 pisze Error Disk a jak chce sformatowac w windowsie pisze ze system windows nie moze sformatowac dysku :o Może ktoś wie co jest grane ? Z gory dziekuje za kazda rade :slight_smile: i Pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

sformatuj programem a nie przez system

sprobuj zrobic low level format np programem: “Hard Disk Low Level Format Tool” -> http://hddguru.com/download/software/HD … 6.1181.exe

Używaj najlepiej opcji do formatowania z menu urządzenia - sprawdź MP4 na innym kompie i ewentualnie spróbuj go sformatować na system plików FAT/FAT32.

A przede wszystkim sprawdź, czy nie jest włączona blokada na urządzeniu.

maciek97 może poleć jakiś program ktory sie z tym upora :?

cobra000cobra probowalem tym programem co zapodales ale nic nie pomoglo dalej to samo co przedtem :cry:

JNJN nie mam takiej opcji zeby sformatowac dysk z menu urzadzenia :evil:

miecios a jak sprawdzic ta blokade ? ale watpie ze jest jakas blokada bo kiedys juz formatowalem.

Dodam ze mam takie problem odkad robilem reinstalke systemu i zapomnialem odpiac mp4 od kompa :oops:

jednym słowem mogłeś spaprać dysk;) --> SERWIS!!

Juniorek aktualnie jestem w Usa i nie bede wysylal mp4 bo pewnie juz jej nie dostane :frowning: Wiec nie ma zadnej nadziei zeby ja uratowac ? :cry:

jeżeli windows niemoże sformatować urządzenia to najczęściej padł dysk/pamięć… w takich sytuacjach to raczej tylko serwis pomaga…