Nie mogę sformatować pendriva

Witam. Mam problem z moim pendrivem. Dziś rano podłączyłem go do mojego laptopa. Chciałem coś zgrać ale pisało mi że wymaga formatu. Niestety nie mogę tego zrobić ponieważ wyświetla mi się błąd. Próbowałem Diskpart, zabaw w rejestrze oraz jakiś ruskich programów które wyświetlają mi że nie wykryto urządzenia.

Oto zdjęcia w tym screen z ChipGenius

Proszę o pomoc.

Jakie to pendrive?
Gdy włożysz i wyświetla pendrive jako dysk. Z PPM wybierz właściwości i formatuj, ale nie szybkie, tylko pełne na fat32.
Albo jakimś programem? Np https://www.dobreprogramy.pl/FAT32-Format,Program,Windows,79979.html

Jakiś GoodRam 8 GB biały w niebieskie wzory. Nie podam pełnej nazwy, bo nigdzie ona nie widnieje.

Program nie wykrywa pendrive’a.

Czy masz możliwość sformatowania pendrive na innym komputerze?

Niestety nie. Próbowałem na nowym komputerze brata z Windows 10 i takim starym komputerze z XP, ale żaden nie jest w stanie go sformatować.

Może spróbuj za pomocą tego.

1 polubienie

Możesz spróbować tych kroków, ale wątpię by coś dały.
Wg mnie czeka cię podgrywka firmware kontrolera pamięci na pendrive. Najlepszy moim zdaniem serwis dla tego typu zadań (do tłumaczenia strony Google wystarczy).

Zrób to przy pomocy cmd. Komenda diskpart. https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiNyYzjn9fiAhVMmIsKHQw4ClkQFjAAegQIBBAB&url=https%3A%2F%2Ftechformator.pl%2Fformatowanie-dyskow-i-nosnikow-wymiennych-w-diskpart%2F&usg=AOvVaw1c8lF52TVk26TKdXdWyzsU

Pomogło. Dziękuje ci.