Nie moge sformatować Windowsa 10

Witam, mam problem z Formatowaniem Windowsa 10 Jesteście w stanie mi pomóc ?

1. Robię wszystko zgodnie z :
a) Wchodzę w ustawienia
b) Odzyskiwanie
c) Resetuj ustawienia do stanu początkowego
d) Klikam tę pierwszą opcje - Rozpocznij e) Usuń wszystko’
e) no i czekam najpierw jest napisane przygotowanie do restartowania ustawien fabrycznych
f) Potem po załadowaniu do 100% wyskakuje uruchamianie ponownie
g) komputer uruchamia się ponownie i wyskakuje mi komunikat iż " Wystąpił problem w czasie resetowania ustawień komputera"
2. Mogę przesłać zdjęcia Krok po kroku jeśli ktoś by chciał pomóc
3.Proszę o pomoc z góry dziękuje :wink:

A cały czas miał system W10?

Weź nagraj płytę DVD z W10 i zrób porządek jak coś (ustawienia zaawansowanie, usuń partycje, załóż i sformatuj) - lub użyj programu zewnętrznego do formatowania.

Nie, na początku miałem Windows 8 ale jak wszedł windows 10 to automatycznie mi sie zrobił na win 10.
I jak pobiore ten program i sformatuje go to jak mam wgrac win 10 ?
Ja zabardzo sie nie lubie w takie sprawy bawic bo nie jestem informatykiem lub cos w tym kierunku. Juz raz zepsułem komputer (dysk)wlasnie formatowaniem :wink: wiec wole tego nie robic. A wczesniej moglem tym sposobem i nic nie musiałem robic tylko czekac az sie wszystko sformatuje i wgra wiindos :wink: .

No to dlatego może mieć taki problem - drugi podany sposób, tylko uważaj jak masz partycję na dysku recovery W8, to sobie jej nie usuń.

Lub trzeba przywrócić recovery W8 i aktualizacja do W10 - wybór należy co Ciebie i zależy co chcesz robić.

Edit:

Lub daj komuś do roboty i już.

Mi bardziej chodziło jak naprawić ten błąd co napisałem w pytaniu. Bo jak bym chcial iśc do takiego inforamtyka to by mnie tu nie było, ja wole robic tak jak robilem przedtem czyli jak napisałem wyżej.

Przy takim komunikacie w/g mnie z poziomu systemu już nic nie zrobisz, ale poczekaj może ktoś coś podpowie.

Okey Dzięki za poświęcony czas :wink:

Spróbuj na wyłączonym UEFI.

A co to znaczy ?

Tutaj jest możliwość wyłączenia https://forum.dobreprogramy.pl/uploads/default/original/3X/7/8/78bfa97fb19dc6cd29f1c8935d737e6e32ff0a75.jpg Pierwsza opcja na Disabled i próba.

Stary dzieki ale jaw odp napisałem ze ja sie boje w takie żeczy bawic interesuje mnie jak zrobić to zeby bylo to jak dan=wniej

Jeśli instalka ruszy to będzie możliwość włączenia opcji naprawy na pierwszym etapie instalatora. A z tego co pokazywałeś system jest w rozsypce, więc jeśli nie udałoby się go naprawić to zostaje ponowna instalacja lub korzystasz z recovery (o ile jest sprawne i partycja nie skasowana) - klawisz F9 przy starcie komputera.