Nie mogę się dostać do poczty na https

Witam,

mam konto pocztowe na https i nie mogę się do niego dostać. Jeszcze niedawno logowałam się bez problemu, następnie dostawca netu zmieniał ustawienia i nie miałam internetu w ogóle. Przyszedł informatyk i zreperował net tylko że od tego czasu nie mogę się połączyć z pocztą !!

Kochani - bardzo proszę o poświęcenie mi chwili czasu i pomoc. Bardzo zależy mi na dostępie do poczty, więc jeśli ktoś się nade mną “zlituje” to proszę o opis/ścieżkę gdzie szukać błędów, co zmienić, co przestawić. PLEASE! :roll: Bardzo please! !!

Jeżeli zamiast https użyjesz http to również nie działa? Mi się strona logowania wyświetla. Napisz jakiej używasz przeglądarki to skonstruuję ci instrukcję dodania wyjątku bezpieczeństwa.

58e5873132890731m.jpg

dla Firefoxa

http://support.mozilla.com/pl/kb/nie-ud … 4%85czenia

:slight_smile:

Mam włączone protokoły SSL i TLS. Internet Explorer wyświetla komunikat że nie można wyświetlić witryny sieci WEB. Nie otwiera się nawet okienko do pobrania certyfikatu, chociaż kiedyś się otwierało… To samo jest w każdej innej przeglądarce. Ogólnie używam IE Jak zmienię na http to też nie działa ;( ale i wyświetla się inny komunikat: Oops! Internet Explorer could not connect to marex.webhost.pl:2096

Dodane 18.05.2011 (Śr) 21:24

Obawiam się że chodzi o coś poważniejszego niż dodanie wyjątku. Okienko certyfikatu w ogóle się nie otwoera, podobnie jak to do logowania :frowning: Na innej stronie chłopak zasugerował że “informtyk ustawił połączenie przez jakieś proxy i skonfigurował je tylko dla połączeń http” - cokolwiek to znaczy bo mi to nic nie mówi :smiley: hahha niestety nie chce mu się opisać mi gdzie mam wprowadzić zmiany ;-(