Nie mogę się dostać do poczty na https


(Emila Happy) #1

Witam,

mam konto pocztowe na https i nie mogę się do niego dostać. Jeszcze niedawno logowałam się bez problemu, następnie dostawca netu zmieniał ustawienia i nie miałam internetu w ogóle. Przyszedł informatyk i zreperował net tylko że od tego czasu nie mogę się połączyć z pocztą !!

Kochani - bardzo proszę o poświęcenie mi chwili czasu i pomoc. Bardzo zależy mi na dostępie do poczty, więc jeśli ktoś się nade mną "zlituje" to proszę o opis/ścieżkę gdzie szukać błędów, co zmienić, co przestawić. PLEASE! :roll: Bardzo please! !!


(Dimm Dna) #2

Jeżeli zamiast https użyjesz http to również nie działa? Mi się strona logowania wyświetla. Napisz jakiej używasz przeglądarki to skonstruuję ci instrukcję dodania wyjątku bezpieczeństwa.


(Leon$) #3

58e5873132890731m.jpg

dla Firefoxa

http://support.mozilla.com/pl/kb/nie-ud … 4%85czenia

:slight_smile:


(Emila Happy) #4

Mam włączone protokoły SSL i TLS. Internet Explorer wyświetla komunikat że nie można wyświetlić witryny sieci WEB. Nie otwiera się nawet okienko do pobrania certyfikatu, chociaż kiedyś się otwierało… To samo jest w każdej innej przeglądarce. Ogólnie używam IE Jak zmienię na http to też nie działa ;( ale i wyświetla się inny komunikat: Oops! Internet Explorer could not connect to marex.webhost.pl:2096

Dodane 18.05.2011 (Śr) 21:24

Obawiam się że chodzi o coś poważniejszego niż dodanie wyjątku. Okienko certyfikatu w ogóle się nie otwoera, podobnie jak to do logowania :frowning: Na innej stronie chłopak zasugerował że “informtyk ustawił połączenie przez jakieś proxy i skonfigurował je tylko dla połączeń http” - cokolwiek to znaczy bo mi to nic nie mówi :smiley: hahha niestety nie chce mu się opisać mi gdzie mam wprowadzić zmiany ;-(