Nie mogę sie wylogować

Problem polega na tym że gdy wcisne WIN + L, lub Start/Wyloguj/Wyloguj to nic się nie dzieje. Nie mogę się wylogować, jedynym wyjściem jest reset. Prosze o pomoc.

A próbowałeś przywracania systemu?

nie

A wpisz w okienko uruchom lub wykonaj sobie skrot:

%windir%\system32\shutdown.exe -l

Mojim zdaniem Przywracanie systemu jest lekiem na wszystko, i nigdy mnie nie zawiodło, tak usunąłem np. Sasser’a. Spróbuj zrobić przywracanie do momentu sprzed ostatniego dobrego działania :-o . Jak to nie pomoże i nic innego, czeka cię to, co czeka wszystkie windy - FORMAT.

Pozdrawiam

rav35 , masz włączoną opcję szybkiego przełączania użytkowników?

Czy jakieś programy działają w tle?

Jakiego używasz antywirusa, firewalla (niektóre mają problem z przełączaniem kont)?

Ameryki to ty nie odkryłeś :roll:

Zauważyłeś opcję “Cofnij przywracanie” :?:

Taka metoda usuwania wirusów pozostawia ich kopie w ukrytych folderach przywracania systemu.

Jeśli chcesz naprawdę skutecznie przywracać system, skorzystaj z programów do tego wyspecjalizowanych, nie posiadających wad systemowego narzędzia - np. Acronis True Image, Norton Ghost (płatne); jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, poszukaj darmowej alternatywy (było na forum).

Dzięki za pomoc.

Przywracanie systemu pomogło. :mrgreen:

Ty również ameryki nie odkryłeś :mrgreen: . Niektóre wirusy blokują dostęp np. do Nortona, jak są “uśpione”, można je spokojnie usunąć. Trzeba by być naprawdę nienormalnym, żeby zostawiać takie kopie na dysku bo to jest jak bomba z opóźnionym zapłonem.

Nie ma za co.

Pozdro dla was wszystkich.