Nie mogę się zalogować do Skype

(mikisz007) #1

Po ty jak miałem wirusa z facebook nie moge sie zalogować do skype>ponowne instalacja nie pomogła,nawet jak chciałem zainstalować starsza wersje skype to w trakcie instalacji pojawił się błąd(tak samo było jak chciałem zainstalować najnowszą wersje).Bardzo prosze powiedzcie mi co mam zrobić mój system to Windows XP professional SP3

(Canaletto) #2

Zrób screena tego błędu, który się wyświetla przy próbie instalacji.

(mikisz007) #3

Wyskakuje coś takiego

błąd

The installer has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is 2738

i potem pisze ze nie może zainsatlować paska i skype zostanie zainstalowany normalnie a chciałem zainstalować starsza wersje

(Canaletto) #4

Znalezione w Google. Spróbuj tego.

(Marekkominiak) #5

Witajcie! Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc! Mój problem wygląda następująco: zainstalowałem najnowszą wersję Skypa, pobraną z oficjalnej strony. Konto już miałem założone. Po zainstalowaniu nowego skypa nawet nie moge sie zalogować do programu, bo nie mogę NIC WPISAĆ w pola loginu i hasła. Na stronie skypa normalnie się loguję. Chyba próbowałem już wszystkich możliwych kombinacji, łącznie ze ściąganiem nowszej wersji IE, bo podobno to pomaga.

(Braun878) #6

@Dezyderiusz, załóż swój temat.