Nie mogę się zalogować do Skype

Po ty jak miałem wirusa z facebook nie moge sie zalogować do skype>ponowne instalacja nie pomogła,nawet jak chciałem zainstalować starsza wersje skype to w trakcie instalacji pojawił się błąd(tak samo było jak chciałem zainstalować najnowszą wersje).Bardzo prosze powiedzcie mi co mam zrobić mój system to Windows XP professional SP3

Zrób screena tego błędu, który się wyświetla przy próbie instalacji.

Wyskakuje coś takiego

błąd

The installer has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is 2738

i potem pisze ze nie może zainsatlować paska i skype zostanie zainstalowany normalnie a chciałem zainstalować starsza wersje

Znalezione w Google. Spróbuj tego.

Witajcie! Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc! Mój problem wygląda następująco: zainstalowałem najnowszą wersję Skypa, pobraną z oficjalnej strony. Konto już miałem założone. Po zainstalowaniu nowego skypa nawet nie moge sie zalogować do programu, bo nie mogę NIC WPISAĆ w pola loginu i hasła. Na stronie skypa normalnie się loguję. Chyba próbowałem już wszystkich możliwych kombinacji, łącznie ze ściąganiem nowszej wersji IE, bo podobno to pomaga.

@Dezyderiusz, załóż swój temat.