Nie mogę się zalogować do Social Club Rockstar!?

Tak jak w temacie mam problem z zalogowaniem się do Social Cluba Rockstara. Nie działa mi też strona w przeglądarce(co ciekawe w telefonie na danych komórkowych wszystko śmiga bez problemu).
Próbowałem się bawić z ustawieniami sieci(zmieniłem ip z automatycznego na ręczny i net działa), ale jedyne co uzyskałem to taki komunikat jak na screenie. problen social club
Podkreślam internet normalnie mi śmiga tylko strona socialclub nie chce się wczytać!
Strona rockstargames.com działa normalnie
Wiecie jak to naprawić. Jeszcze jakiś tydzień temu wszystko działało poprawnie.

Sprawdź czy masz UPC i IPv6?

Jak oba na tak, to raczej trzeba reklamować i niech wróci ci zmienne IPv4.

Jeśli dobrze zrozumiałem to mam małego dostawcę internetu radiowego z siedzibą w Oławie nie UPC, Netia czy Orange. IPv6 ma uzyskiwane automatycznie.

No to pewnie wcześniej mogło być uzyskiwane IPv4.

Infrastruktura RockStar nie lubi czasem IPv6 lub polscy dostawcy jakoś źle ją implementują gdy łączysz się z RockStar.

UPC od ręki cofało po zgłoszeniu, mały operator lub Netia/Orange raczej nie.

Z tego zo zauważyłem to zawsze miałem stałego ipv4 i działało czemu niby teraz nie działa nie mogę pojąć. Albo mój operator coś popsuł, albo rockstar coś mi zablokował co byłoby dziwne(nie mam za co dostać bana).

Dziwna sprawa, zresetowałem router i modem(wyciągnąłem na chwilę z gniazdka) i strona i aplikacja zaczęły normalnie działać. Coś się zepsuło może plikach cookies czy co i blokowało social cluba.

Podmień na jakiś czas serwery DNS na routerze, ustaw np. CloudFlare, OpenDNS albo Google. Może DNS od dostawcy nie wyrabiajo…