Nie mogę się zalogować do wcześniejszego konta

Od kilku dni nie wchodziłem na swoją pocztę w gmailu. Dzisiaj pojawił mi się komunikat, coś żeby utworzyć główne konto. Wpisałem ten adres , którego używam zawsze, ale był komunikat, że jest już używany.Więc wpisałem nowy adres gmail i zatwierdziłem, i teraz, kiedy się loguję, to zamiast na dawny adres, jestem logowany na to właśnie nowe konto, jednak hasło zostało z wcześniejszego konta, w ogóle go nie zmieniałem. Gdzieś w opcjach tego nowego konta była napisana nawet liczba moich ulubionych filmów na Youtube z tego wcześniejszego. Doczytałem się, że (prawdopodobnie) trzeba zmienić podstawowy adres gmail. Tylko nie mogę znaleźć jak to zrobić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Spróbuj:

Ustawienia->Konta-> tu masz listę kont powiązanych, kliknij “ustaw jako domyślny”

Robię tak: wchodzę na Gmaila, potem po prawej stronie klikam taką okrągłą ikonkę w prostokącie, następnie Ustawienia , potem wybieram zakładkę Konta , która jest pomiędzy Odebrane a Filtry i w tej właśnie zakładce Konta jest takie coś jak : Inne ustawienia konta Google i tam jako Główny adres e-mail widnieje właśnie ten nowy, który utworzyłem. Nie ma opcji ustawienia tego wcześniejszego konta którego używam już od dawna. Wydaje mi się że nie zostało skasowane, skoro w tym nowym jest jak pisałem wyświetlona nawet liczba filmów które mam w ulubionych na Youtube. Tak jakby przeszło to ze starego konta. Jak jeszcze przejść do starego konta?? Dzięki za wszelkie rady.

wygląda na to, że te konta nie są powiązane

spróbuj jeszcze dodać konto w zakładce konta (Dodaj kolejne konto) i tam wpisz dane swojego starego konta