Nie mogę się zalogować do wcześniejszego konta

(Karolek474) #1

Od kilku dni nie wchodziłem na swoją pocztę w gmailu. Dzisiaj pojawił mi się komunikat, coś żeby utworzyć główne konto. Wpisałem ten adres , którego używam zawsze, ale był komunikat, że jest już używany.Więc wpisałem nowy adres gmail i zatwierdziłem, i teraz, kiedy się loguję, to zamiast na dawny adres, jestem logowany na to właśnie nowe konto, jednak hasło zostało z wcześniejszego konta, w ogóle go nie zmieniałem. Gdzieś w opcjach tego nowego konta była napisana nawet liczba moich ulubionych filmów na Youtube z tego wcześniejszego. Doczytałem się, że (prawdopodobnie) trzeba zmienić podstawowy adres gmail. Tylko nie mogę znaleźć jak to zrobić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

(Bagi191) #2

Spróbuj:

Ustawienia->Konta-> tu masz listę kont powiązanych, kliknij "ustaw jako domyślny"

(Karolek474) #3

Robię tak: wchodzę na Gmaila, potem po prawej stronie klikam taką okrągłą ikonkę w prostokącie, następnie Ustawienia , potem wybieram zakładkę Konta , która jest pomiędzy Odebrane a Filtry i w tej właśnie zakładce Konta jest takie coś jak : Inne ustawienia konta Google i tam jako Główny adres e-mail widnieje właśnie ten nowy, który utworzyłem. Nie ma opcji ustawienia tego wcześniejszego konta którego używam już od dawna. Wydaje mi się że nie zostało skasowane, skoro w tym nowym jest jak pisałem wyświetlona nawet liczba filmów które mam w ulubionych na Youtube. Tak jakby przeszło to ze starego konta. Jak jeszcze przejść do starego konta?? Dzięki za wszelkie rady.

(Bagi191) #4

wygląda na to, że te konta nie są powiązane

spróbuj jeszcze dodać konto w zakładce konta (Dodaj kolejne konto) i tam wpisz dane swojego starego konta