Nie mogę się zalogować na origin

Witam, otóż po kupieniu oryginalnego klucza do BF3 i pobraniu gry, pograłem jakieś 2 dni. Następnego dnia, gdy chciałem się zalogować na origin pojawia mi się błąd nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło, obie są na pewno poprawne, ponieważ spokojnie loguje się do Battlelog’u i strony origin’u, dzwoniłem nawet do pomocy technicznej i wyłączałem firewall oraz antywirusa, nic to nie pomogło, usuwałem i czyściłem rejestry dalej nic, proszę o pomoc na prawdę nie wiem co mam robić…

A nie kupowałeś czasem ruskiego klucza ? bo widzialem takie na allegro…

A mogę się dowiedzieć, jakie jest zagrożenie z ruskim, a nie ruskim kluczem? Też zamierzam kupić samego Key-a.

Tak kupiłem na allegro klucz z grą po rosyjsku, od razu spolszczyłem. Warto wspomnieć, że na innych komputerach można się zalogować i grać, tylko na moim coś się ostatnio popsuło, nawet w pomocy technicznej koleś się logował.

Słyszałem że jest regionalizacja czy coś takiego i banują :wink:

To raczej nie to jak nawet koleś z ea się logował i mógł odpalić grę.

koleś z EA ? … wysyłałeś komuś hasło ?:stuck_out_tongue:

Gdy gadałem z pomocą techniczą przez telefon poprosił i sprawdził czy może się zalogować, nie nie ukradł mi konta :slight_smile:

Dodane 09.11.2011 (Śr) 19:54

Zadnych pomysłów, no ludzie ta gra jest taka popularna, nie wierze, żeby nikt nie znał przyczyny problemu… proszę was pomóżcie…

Mam dokładnie taki sam problem :frowning:

Dodane 16.11.2011 (Śr) 19:00

*Naprawione! Wystarczyło odinstalować i zainstalować