Nie mogę sie zalogować na poczte Outlook

Witam

Od jakiegoś czasu nie mogę się wejść na swoim PC na poczte Outlook.com, podczas przekierowania na skrzynkę strona się zawiesza i nie mogę skorzystać z skrzynki oraz innych produktów. Dzieje się tak na IE I FF, aby było bardziej złośliwie na komputerze znajomego i komórce mogę bez problemu zalogować się na swoją skrzynkę pocztową przez przeglądarkę i korzystać z wszystkich usług.

 

Czyściłem Historie, catch, cookies, rejstr, wszystkie przeglądarki i wtyczki są aktualne, ABP w FF wyłączone, Win7 HP zaktualizowany

Pod okienkiem logowania jest link Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?, używałeś go? Z własnego doświadczenia wiem, że na Live! czasami są takie sytuacje. Możesz zmienić przeglądarkę, a po jakimś czasie powrócić do IE/FF :slight_smile:

Może to troche głupie, ale ja bym spróbował np: wejsć na www.onedrive.com i spróbował się zalogować. Z tamtąd można wejść na pocztę.

Bez obrazy ale wolałbym to naprawić na IE i FF, to dla mnie taki “must have”

 

Próba wejścia na OneDrive daje to samo, niby wczytuje stronę > włącza się biała strona jak by przekierowywało już do OneDrive> zawiesza się i nic dalej nie postępuje

Cześć,

 

Spróbuj zresetować IE do ustawień domyślnych.

Zresetowanie ustawień IE nie pomogło

Może jakaś infekcja się zjawiła?