Nie mogę się zalogować na stronie Origin i Battleloga

Tak jak w temacie mam problem z zalogowaniem się na stronie Origin i Battleloga. Gdy chcę się zalogować wyskakuje mi, że hasło lub e-mail są nieprawidłowe. Gdy próbuję się zarejestrować jest napisane, że e-mail jest zajęty czyli moje konto istnieje, lecz gdy używam opcji przypomnienia hasła po wpisaniu nowego hasła wyskakuje błąd. Prosiłbym o szybką pomoc bo nawet mi nie wysłali na e-maila linku aktywacyjnego, a mam BF’a 3 na koncie.

Być może ktoś ukradł twoje konto, skontaktuj się z pomocą techniczną EA

Nikt nie ukradł konta, bo na aplikacji loguje się bez problemu i nie mam jak skontaktować się z pomocą techniczną EA bo na stronie trzeba się zalogować, a nie mam jak, a zadzwonić też nie mam do nich jak bo nie mam środków na koncie.

@update

Udało mi się zmienić hasło, lecz ciągle nie widzi konta na Battlelogu i stronie Origin.

Błąd na stronie raczej odpada.

Spróbuj wyczyścić przeglądarkę (temp, ciasteczka), najbezpieczniej CCleanerem, może coś w nich siedzi.

Dalej to samo :frowning:

może podałeś że nie masz 18 lat? ja tak zrobiłem i nie mogłem się właśnie zalogować, zadzwoniłem do pomocy technicznej EA i kazali mi zrobić drugie konto i przeniesli mi gry.