Nie mogę sie zarejstrować na gg!

(Kiepas) #1

Ostatnio próbowałem założyć nowy numer na gg ale cały czas pisze że nie można się połączyć z seewerem rejstracyjnym dzieje się tak nie tylko u mnie ale także u mojego kumpla co zrobić????

(Damian) #2

Na to raczej nic nie poradzisz...Muszisz czekać,albo spróbuj założyć o późnej porze kiedy to obciążenie będzie mniejsze...

(lazikar) #3

Spotkałem się z tym problemem u niektórych osób. Niestety kombinowałem i nic nie mogłem na to poradzić. Musiałem rejestrować na swoim kompie i wysłać zainteresowanym numer i hasło. Jak nie działało tak nie działa więc czekanie nic nie da. :smiley:

(Damian) #4

No niewiem... :? U mnie dało...

(system) #5

Ja równiez czekałem, czekałem aż się udało :smiley:

(lazikar) #6

Zapewne miałeś innego rodzaju problem. Nie wiem czym to jest spowodowane ale u kumpli jak miesiąc temu mnie wołali z tym problemem to po dziś dzień nie można. Ciekawi mnie tylko w czym jest problem. :?

Czekanie w takim przypadku nic nie da bo to problem innego typu. W tym samym czasie kumpel nie może się zarejestrować a ja tak więc problem z serwerem GG odpada. :?

(Kiepas) #7

ja już sprawdzałem na 4 kompach i od 4 dni nie mogę sie zarejstrować a jakieś 3 tygondnie temu zrobiłem z mojego kompa nowy numer nie wiem w czym jest rzecz

PS Próbowałem na wszystkich wersja (6) gg

(system) #8

Po pierwsze: Jak łączycie się z Internetem [sieć osiedlowa (jaka budowa sieci), SDI, NEO+, DSL, itp.] :?: - pytanie do Tych osób, które mają problemy. Przecież to podstawowa informacja...

(lazikar) #9

To ma znaczenie. Kumpel jest w tej samej sieci i nie może rejestrować. :?

(Kiepas) #10

ja łącze się radiowo a moi kumle u których nie działa prze sdi i lan

(system) #11

Ta sama sieć nie oznacza, że te same warunki... Różnie to może być skonstruowane.

Natomiast problemy na SDI są już faktycznie niepokojące... Jeszcze pozostaje mi się spytać, czy Ten kumpel ma jakiegoś firewalla... One lubią mieszać w tych kwestiach... :roll:

(Kiepas) #12

zarówno ja jak i kolega nie mamy firewalla (ja mam ale próbowałem wyłączać itp itd i nic) tak jak mówiłem 3 tygodnie temu jeszcze rejstrowałem numer innemu kumplowi

(Nukem126p) #13

O ! Widzę że nie tylko ja miałem taki problem :-o

U mnie było jeszcze dziwniej bo - mam w domu dwa kompy i obydwa podłączone do trzeciego kompa (który jest serwerem), i na jednym kompie się dało zarejestrować, a na drugim nie :shock:

Nie mam pojęcia dlaczego, przecież niby powinno być na obu kompach to samo, nie ?

Asterisk

(Kiepas) #14

od dzisiaj wszystko już jest OK, coś było widocznie z serwerem GG

(boczi) #15

Kolejny minus programu :x

BTW też kiedyś miałem taki problem. Po pewnym czasie zniknął.

(3dm Racek) #16

Skype i tlen rulez. Z tymi progosami nie miałem nigdy porblemów. Są po prostu świetne