Nie mogę skanować komputera antywirusem

witam-jak w temacie,podczas skanowania komputera następuje restart wklejam loga Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

usuń wpisy HJT

Daj log z ComboFix

przeskanuj pliki na http://virusscan.jotti.org/

przeskanowałem,użyłem też spyware doctor–znalazło kilka trojanów i usunęło,daję nowego loga

Złączono Posta : 09.12.2007 (Nie) 10:54

Złączono Posta : 09.12.2007 (Nie) 11:45

zapomniałem dodać że nie ma teraz restartów komputera podczas skanowania.skanowałem on lain --nod,arca vir -nic nie znalazło.kasperski na komputerze wykrywa trojana win32.inject.mf ale nie może go zlokalizować ? co to jest ?

Złączono Posta : 09.12.2007 (Nie) 12:12

przeskanowałem C:\WINDOWS\system32\tmpF59F9.FOT

C:\WINDOWS\system32\abddbebac_r.dll

C:\WINDOWS\system32\efedaffec_s.dll na podanej stronie i nic nie wykryło,ale skanowałem też na stronie http://www.virustotal.com/pl/ i tutaj jeden antywirus PREVXL wykrył Polynomial.Code.Exploit .jak to usunąć.

Złączono Posta : 09.12.2007 (Nie) 12:14

w tym pliku to wykryło C:\WINDOWS\system32\efedaffec_s.dll

Wklej do Notatnika:

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Pobierz program SDFix

C:\WINDOWS\system32\ efedaffec_s.dll usuń plik skoro skner powiedział, że jest zły w trybie awaryjnym recznie

1-jak ten plik znaleźć ?

2-po użyciu SDFix nie mogę wyłączyć systemowej zapory i systemowej ochrony przed wirusami.mam zainstalowany KIS i też

jest włączony,czy tak ma być ?

Tak ma nie być, doinstalowałeś rzeczy, więc na wszelki wypadek -

Daj log z ComboFix

W logu nic nie widać

dziękuję-chyba wszystko jest w porządku,antywirusy niczego nie wykrywają ale mam problem który mnie przerasta.jak wyłączyć systemową zaporę i systemową ochronę przed wirusami ?-pozdrawiam.

w końcu sobie poradziłem,dziękuję i pozdrawiam. Temat można usunąć.posting.php?mode=reply&f=16&t=207277#

:smiley:posting.php?mode=reply&f=16&t=207277#

:smiley: