Nie mogę skasować pliku autorun.inf z mojego Pendriva

Witajcie, na moim pendrivie DataTraveler jest dziwny plik o nazwie autorun.inf, jego treść to:

[autorun]

open=KAFA\HOLAZ\lepotica.exe

;LOLZsti32ano ;LOLZsti32ano I42s A;LOLZsti32ano W42OW P42LAY423ER ;LOLZsti32ano . ;LOLZsti32ano fdasf4qt5zndir8g9uawdev,

action=Open folder to view files

shell\open=Open

shell\open\command=KAFA\HOLAZ\lepotica.exe

shell\open\default=1

UseAutoPlay=1

Nie mogę go usunąć, bo jest niewidoczny, nawet jeśli mam zaznaczone “pokaż ukryte pliki i foldery” , nie mogę go usunąć z konsoli (cmd), po sformatowaniu on nadal jest!

Pomóżcie mi, bo nie wiem już co mam robić.

Był taki fajny programik do dezynfekcji penów. Ale jak on się teraz nazywa? Hmmm… Może sobie przypomnę. :-/

Edit:

Już mam: Flash Disinfector http://www.precisesecurity.com/tools-resources/adware-tools/flash-disinfector/

Spróbuj, mi kiedyś pomógł.

Możesz sobie samemu skreowac pusty plik autorun.inf w notatniku i zastąpić ten nie widoczny i potem usunąć

najpierw usuń z dysku twardego szkodnika odpowiedzialnego za montowanie syfu na penie. Gruntowny skan programem antywirusowym

flash disinfector sobie z tym nie poradził. Po skreowaniu takiego pliku wyswietla blad: istnieje plik o tej samej nazwie i jest on tylko do odczytu. Skanowalem avastem i ad-aware’m - nic nie wykryl. Pomocy ;(

przeskanuj antywirem, skopiuj ważne dla Ciebie pliki na kompa i sformatuj pendrive ;]

zaba285

Przeskanuj kompa z podłączonym penem ComboFixem

Zmień Avasta na Avira Personal i przeskanuj, z moich obserwacji wynika, że jest dużo skuteczniejszy. Spróbuj jeszcze Spybot S&D, ewentualnie spróbuj jakiegoś skanera online.

Jeśli jest po sformatowaniu to masz zarażony system

Nie, nie zmienie na avirę, bo kiedyś mnie zawiodła i mam do niej dystans :smiley: :smiley: . Spróbuje tym SpyBotem…

podłącz pena do kompa i

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

LOG OTL.TXT:

/

LOG EXTRAS.TXT:

/

Dodane 30.07.2010 (Pt) 13:36

sluchajcie, zaba285 ma racje, mam zarazony system, a avast tego nie widzi. Uruchamiajac explorer.exe wlacza sie tez lepotica.exe! myslicie, że gdybym zainstalował triala kasperskiego to by wykryl tego okropnego wira?

podłącz pena i

OTL w oknie Custom Scans-Fixes wklej następujący skrypt:

Kliknij w Run Fix. Zatwierdź restart komputera.

potem nowy log OTL robiony opcją Run Scan

:slight_smile: