Nie moge skonfigurować wejścia do SE W810i(po raz kolejny)

Witam tak jak w temacie jak mozna skonfigurować mojego SE W810i?

Byłem w róznych salonach Ery i nic nie pomagało za kazdym razem. W serwisie weszli na ta sama strone co ja wielkokrotnie sam wchodziłem i taka to pomoc. :? A wiec teraz pomocy chciałbym szukać gdzies dalej? Moze by napisać maila albo zadzwonic do ery aby cos z tym zrobili jakie propozycje czy ktos ma tez ten model i ma taki sam problem?

posiadam ten tel ale nie wiem o jakie wejście Ci chodzi

Ja również posiadam ten telefon. Opisz jeszcze raz dokładnie swój problem i wytłumacz o jakie wejście Ci chodzi, to wtedy postaramy się pomóc.

A więc skoro macie te telefony to tak. Chciałbym sobie przykładowo korzysac z gg na telefonie a moj telefon nie moze odbierac i wysyłac danych do servera. i to jest 1-wszy feler. A poza tym kolega ostatnio przesłał mi Opere Mini na tel zeby sobie po necie serwować u niego działa wszystko ok(ma SEK750i i on sobie skonfigurował a ja nie moge) no i ja nie moge odbiera i wysyłac danych. Czekam na wasze sugestie.

a skorzystałeś z tego konfiguratora ?? wybierz, czy masz tel. na abonament, czy tak tak, model telefonu, oraz usługę WAPGPRS, następnie wpisz numer telefonu, po chwili dostaniesz wiadomość SMS z ustawieniami, zapisz te ustawienia. Następnie przejdź do: Ustawienia > Łączność > Ustawienia Java > i wybierz profil internetowy, który pobrałeś. Po tych czynnościach GG oraz Opera Mini powinny działać bez problemu

Możesz również zadzwonić do BOA, by przesłali autokonfigurator

no niby cos tam pomogło ale i tak opera nie działa wczesniej nie mogłem wejsc do tej strony co sie wpisuje adresy i co sie chce szukac a teraz wszedłem ale nie moge nic szukac czyli problem jest cały czas tylko jest inny komunikat :frowning: jakies dalsze sugestie?

A standardowa przeglądarka działa normalnie?

podczas pierwszego uruchamiania, Opera Mini przeprowadza testy połączenia… czy nie było wtedy żadnych problemów? Czy pozwoliłeś aplikacji na wysyłanie danych do internetu (telefon pyta za każdym razem podczas połączenia)? Ustawiłeś ten nowy profil internetowy z konfiguratora w Ustawieniach Java o czym mówiłem wcześniej?