Nie mogę skopiować pliku do stacji dysków C

Mam problem z kopiowaniem do stacji dysków C. wcześniej wszystko było ok ale teraz gdy chcę coś wysłać na płytkę pojawia się komunikat:

“Nie można skopiować pliku. Żądane zasoby są w użyciu.” ;/

Tylko że żaden program nie używa tych plików i można je usunąć, przenieść wszędzie no i ogólnie zrobić z nimi wszystko oprócz wysłania na płytkę :cry:

Co robić?? :co:

to nie można skopiować czy wysłać gdzie chcesz je zapisać i skąd, czy jesteś zalogowana na koncie Administratora :?:

JagOOda a może tak łaskawie napiszesz jaki napęd masz ukryty pod literą C ??

Wróżki jeszcze nie wróciły z długiego weekendu

Ups mała pomyłka :oops:… z rozpędu napisałam C zamiast E czyli DVD-R ale tak ogólnie to poprostu na płytę nic wysłać nie mogę

należy uruchomić usługę Usługa COM nagrywania dysków CD IMAPI, start-> uruchom->

Ale to nic nie daje! !!

ile masz wolnego miejsca na partycji C: :?:

Prawie 2 GB

Przyznam szczerze, że to dziwny problem i nie wiem, czy w jakikolwiek sposób ci pomogę. Wydaje mi się, że komunikat

może dotyczyć tak samo plików jak i sprzętu - natomiast pewien jestem, że aby coś zapisać (nagrać) na płytę, sesja musi pozostać otwarta, bo po zamknięciu sesji nie mozna już na płytę nic nagrać nawet jeśli jest na niej wolne miejsce.

No i mam nadzieję, że rozmawiamy o napędzie optycznym posiadającym opcję zapisu płyt i o płycie DVD wielokrotnego zapisu 8-[

:clubs: zainstaluj ASPI

:clubs: taśmy sygnałowe sprane :?:

:clubs: start-> uruchom-> devmgmt.msc Kontroler IDE ATA/ATAPI gdzie usuń pomocniczy kanał IDE

Edit:

Mój komputer-> Stacja dysków Właściwości-> Nagrywanie

Sprawdź czy masz zaznaczone Włącz nagrywanie dysków CD na tej stacji